Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Alfa Romeo 147, która ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoją Alfa Romeo 147 i nie możesz określić, skąd on pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązania tych komplikacji. Jeśli w twoim przypadku, twój Alfa Romeo 147 zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym poradniku pomożemy Ci znaleźć przyczynę problemu. Niemniej jednak z przyjemnością odkryjesz, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twoja Alfa Romeo 147, gdy umiera podczas jazdy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie komponenty, które zostały uznane za zaniepokojone, oraz przyczyną ich awarii, gdy Alfa Romeo 147 ginie podczas jazdy.

Alfa Romeo 147 KTÓRA WYŁĄCZA MIMO JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojej Alfy Romeo 147 która ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcom sporo kłopotów. W rzeczywistości zawór ten zatyka się w miarę upływu czasu lub jest spowodowany „cichą” jazdą Alfy Romeo 147. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zablokowany, do utraty mocy i prawdopodobnie utknięcie na biegu jałowym. Przejrzyj ten obszerny artykuł dotyczący problemów z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twoja Alfa Romeo 147 wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij sprawdzić swojej jednostki elektrycznej, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Sugerujemy, abyś spróbował znaleźć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby, że pomiędzy kablem a karoserią powstał łuk elektryczny, niemniej na pewno będziesz musiał skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Problem z migaczem Alfa Romeo 147, co robić ?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Zadaniem tego komponentu jest kontrolowanie obrotów biegu jałowego silnika Alfa Romeo 147. Jeśli jednostka silnikowa Alfa Romeo 147 niespodziewanie zatrzymuje się, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika .

POMPA PALIWA

Jedna z najbardziej logicznych przyczyn, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Tak czy inaczej, Twoja Alfa Romeo 147 może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twoja Alfa Romeo 147 może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem zwykle pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie dotyczący stacyjki, może czasami powodować problemy i powodować zatrzymanie Alfa Romeo 147 podczas jazdy. Ta część, która ma kluczowe znaczenie dla uruchomienia pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Alfa Romeo 147 w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią najważniejszą przyczyną zatrzymania się Alfy Romeo 147 podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To źródło jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Alfa Romeo 147

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Alfa Romeo 147, ponieważ nie będzie ona już w stanie zasilać najważniejszych części jednostki silnikowej.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Alfy Romeo 147, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Alfa Romeo 147.

Ссылка на основную публикацию