Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Alfa Romeo 147, która przyspiesza sama

Dzisiejsze pojazdy są stałym źródłem wszelkiego rodzaju kłopotów, a między częstymi konserwacjami a nieprzewidzianymi awariami często stanowią dużą pozycję budżetową. Niestety, nie wszystkie awarie to tylko kwestia pieniędzy. Niektóre z nich mogą zagrozić naszemu bezpieczeństwu, na przykład gdy Twoje Alfa Romeo 147 sama przyspiesza . O tym jest dzisiejszy artykuł. Wiemy, że takie działanie Twojej Alfy Romeo 147 może być naprawdę niebezpieczne i przestraszyć, więc powinieneś rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe, ponieważ korzystanie z Twojej Alfy Romeo 147, jeśli tak jest, nie jest bezpieczne. Dlatego zaczniemy od samodzielnego przyspieszania Twojej Alfy Romeo 147, gdy jest zimna, a następnie zobaczymy, jak Twoja Alfa Romeo 147 przyspiesza samoczynnie, gdy jest gorąca.

MOJA Alfa Romeo 147, KTÓRA SAMO PRZYSPIESZA NA ZIMNO

Najpierw zajmiemy się problemami dotyczącymi Twojego Alfa Romeo 147 przyspiesza samoczynnie tylko wtedy, gdy jest zimna. Pierwsze podejście, jest bardzo prawdopodobne, że Twój automatyczny rozrusznik nie jest wyregulowany lub uszkodzony , i tak, na zimno będzie się uruchamiał i jeśli będzie źle wyregulowany, może wysłać błędną informację do dolotu i może to doprowadzić do zbyt wysokich obrotów silnika na biegu jałowym. Drugą możliwością jest to, że twoja czujnik temperatury jest w złym stanie , więc Twoja Alfa Romeo 147 sama przyspiesza gdy jest zimna, jak zwykle będzie lepiej działała i dawała właściwe info do ECU gdy jest rozgrzana. Jeśli sprawdziłeś te dwa elementy i nie są one wyjaśnieniem Twojej sprawy, musisz zabrać swoją Alfę Romeo 147 do technika.

Weiterlesen:
Jak otworzyć Alfę Romeo 147 z rozładowanym akumulatorem ?

MOJA Alfa Romeo 147 przyspiesza bez powodu, gdy GORĄCO

Zobaczymy teraz, jak twój Alfa Romeo 147 samoczynnie przyspiesza, nawet gdy jest gorąca. Jeśli więc Twój pojazd silnikowy jest pojazdem z silnikiem benzynowym, nie zapomnij przyjrzeć się stanowi korpusu przepustnicy. Niewątpliwie zatkany korpus przepustnicy może powodować komplikacje z dopływem powietrza do wnętrza silnika, gdy jest gorący, w takim przypadku mieszanka paliwowo-powietrzna może nie być dobra i prędkość biegu jałowego Alfy Romeo 147 może wymknąć się spod kontroli, więc czyszczenie tej części jest bardzo łatwe. Z drugiej strony, jeśli twój regulator obrotów biegu jałowego jest zatkany, jak sama nazwa wskazuje, ta część jest przeznaczona do sterowania prędkością biegu jałowego w Twojej Alfie Romeo 147, więc łatwo ją wyjąć i wyczyścić, aby sprawdzić, czy nie jest wyzwalaczem twoja sprawa. Wreszcie, w najczęstszych przyczynach braku paliwa w silniku Alfy Romeo 147, osłabiony alternator może spowodować samoczynne przyspieszenie Alfy Romeo 147, nawet gdy jest gorący. Niewątpliwie alternator, który dostarcza energię do twojego samochodu, jeśli się zmęczy, dostarczy znacznie mniej energii, a pojazd silnikowy, który to sobie uświadomi, podniesie prędkość silnika, aby dopasować ją do mocy wyjściowej, wypróbuj go, aby zobaczyć, jak to działa. Jeśli jednak masz wrażenie, że Twoja Alfa Romeo 147 nie pracuje dobrze, nie wahaj się zapoznać z tą dedykowaną zawartością, która może dać Ci więcej rozwiązań, aby rozwiązać Twój problem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Alfy Romeo 147, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Alfa Romeo 147.

Ссылка на основную публикацию