Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

BMW i3, które przyspiesza samotnie

Dzisiejsze samochody są źródłem wszelkiego rodzaju kłopotów, a między częstymi rutynowymi serwisami a niespodziewanymi awariami często stanowią dużą pozycję budżetową. Niestety, nie wszystkie awarie to tylko kwestia pieniędzy. Niektóre z nich mogą zagrażać naszemu bezpieczeństwu, na przykład gdy Twój BMW i3 przyspiesza samoistnie . O tym jest dzisiejsza treść. Wiemy, że takie osiągi Twojego BMW i3 mogą być bardzo ryzykowne i przerażać, więc powinieneś rozwiązać ten problem jak najszybciej, ponieważ korzystanie z Twojego BMW i3 w takich okolicznościach nie jest bezpieczne. Dlatego zaczniemy od tego, że Twoje BMW i3 samo przyspiesza, gdy jest zimne, a potem dowiemy się, jak Twoje BMW i3 przyspiesza samoczynnie, gdy jest gorące.

MOJE BMW i3, KTÓRE SAMO PRZYSPIESZA NA ZIMNO

Najpierw zajmiemy się problemami dotyczącymi Twojej BMW i3 samo przyspiesza, gdy jest zimno. Pierwsza technika, prawdopodobnie twój automatyczny rozrusznik nie jest wyregulowany lub uszkodzony , i tak, jak na zimno to się włączy i jak będzie źle wyregulowane to może wysłać błędną informację do dolotu a to może doprowadzić do zbyt wysokich obrotów silnika na biegu jałowym. Drugą możliwością jest to, że twoje czujnik temperatury jest w złym stanie , więc Twoje BMW i3 przyspiesza samoczynnie, gdy jest zimne, ponieważ w większości przypadków będzie działać lepiej i poda właściwe informacje do ECU, gdy będzie ciepłe. Jeśli sprawdziłeś te dwie rzeczy i nie są one przyczyną Twojej sprawy, musisz zabrać swoje BMW i3 do mechanika.

Weiterlesen:
Świeci się kontrolka ABS w BMW i3, co robić ?

MOJE BMW i3 przyspiesza bez powodu, gdy GORĄCO

Teraz dowiemy się, jak Twój BMW i3 samoczynnie przyspiesza, nawet gdy jest gorące. Jeśli więc Twój pojazd silnikowy to samochód benzynowy, nie zapomnij sprawdzić stanu korpusu przepustnicy. Niewątpliwie zatkany korpus przepustnicy może powodować komplikacje z dopływem powietrza do wnętrza silnika, gdy jest gorący, w takich okolicznościach Twoja mieszanka paliwowo-powietrzna może nie być dobra, a obroty biegu jałowego Twojego BMW i3 mogą wymknąć się spod kontroli, więc czyszczenie tej części jest dość proste. Z drugiej strony, jeśli twój regulator prędkości biegu jałowego jest zatkany, jak sama nazwa wskazuje, ta część jest przeznaczona do kontrolowania prędkości biegu jałowego Twojego BMW i3, więc łatwo go wyjąć i wyczyścić, aby dowiedzieć się, czy to nie jest przyczyną twoja sprawa. Wreszcie, w najczęstszych przyczynach wyczerpania się paliwa w jednostce silnikowej w BMW i3, osłabiony alternator może spowodować samoczynne przyspieszenie BMW i3, nawet gdy jest gorące. Niewątpliwie alternator dostarczający moc do twojego samochodu, jeśli się zmęczy, dostarczy znacznie mniej mocy, a samochód, który to sobie uświadomi, podniesie prędkość obrotową silnika, aby dopasować ją do mocy wyjściowej, wypróbuj go, aby dowiedzieć się, jak to działa. Jeśli jednak masz wrażenie, że Twoje BMW i3 nie pracuje dobrze, nie wahaj się zapoznać z tą dedykowaną treścią, która może dać Ci więcej rozwiązań, aby rozwiązać Twój problem.

Więcej wskazówek dotyczących BMW i3 znajdziesz w kategorii BMW i3.

Ссылка на основную публикацию