Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Bmw Serie 1, które mają problemy na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój pojazd silnikowy, trafiłeś we właściwe miejsce i tak, za pośrednictwem tej strony planujemy wspierać Cię w rozwiązywaniu drobnych problemów, które może powodować Twoje Bmw Serie 1. Sprawdzimy teraz Twoje Bmw Serie 1, który nie działa prawidłowo , który może być prawie niewidoczny i czasami ujawniać awarię podstawowych komponentów, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. Jest tak bardzo ważne, abyś się nim zaopiekował i zrobiłeś słuszną rzecz, zaczynając szukać rozwiązania problemu. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę w przypadku Bmw Serie 1, który nie pracuje na biegu jałowym, a na końcu niektórym elementom, które mogą być winne Twojemu Bmw Serie 1, który nie pracuje na biegu jałowym.

Bmw Serie 1, KTÓRY NIE BĘDZIE WŁAŚCIWIE BEZ PRACY: RYZYKO I WSTĘPNE DOCHODZENIA DO PRZEPROWADZENIA

Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, że Twoje Bmw Serie 1 iddle nie trzyma się skutecznie , jeśli zostanie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części pojazdu mechanicznego. Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że prędkość biegu jałowego Twojego Bmw Serie 1 powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Bmw Serie 1 nie pracuje na biegu jałowym lub jeśli prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to zauważyć po niewielkich zmianach prędkości biegu jałowego Twojego Bmw Serie 1 od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego silnika.

Weiterlesen:
Seria Bmw 1, która przyspiesza samotnie

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy sprawdzić, aby zorientować się, dlaczego Twój Bmw Serie 1 nie pracuje na biegu jałowym:

  • Problem elektroniczny: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć problem z silnikiem w swoim ECU, sprawdź go za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skoncentruj się na usterce elektrycznej, być może Twój Bmw Serie 1 nie pracuje na biegu jałowym i jest spowodowane jedną z tych anomalii.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to być sygnał o problemie ze spalaniem lub zasysaniem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę podgłowicową!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze przyjrzysz się wszystkim wężom swojego Bmw Serie 1, złączom elektrycznym, czujnikom, bardzo łatwej dziurze w wężu lub odłączonym kablowi może być przyczyną twoich problemów.

Bmw Serie 1, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: ELEMENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji omówimy teraz części, które mogą sprawić, że Twój Bmw Serie 1 przejdzie w zwolnionym tempie. Najpierw skupimy się na obawach związanych ze źródłem elektrycznym, a następnie na tych związanych z dopuszczeniem Twojego Bmw Serie 1.

Bmw Serie 1 NA BIEGU JAŁOWYM NIESTABILNA SPOWODOWANA AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jednym z najbardziej znanych powodów, dla których Twój Bmw Serie 1 nie będzie bezczynny, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. Oto lista najważniejszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka w ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że bardzo łatwo uszkodzony czujnik jest źródłem twojego biegu jałowego, który nie pasuje do Bmw Serie 1. Dlatego sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, twój ECU może być przyczyną twoich problemów z twoim Bmw Serie 1. Może to być spowodowane awarią elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do garażu w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń .
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Gdzie jest rozrusznik w Bmw Serie 1 F21?

Bmw Serie 1 SPOWOLNIONE NIESTABILNE SPOWODOWANE WLOTEM

Wreszcie, na tej stronie znajdują się możliwe motywy, dla których Twój Bmw Serie 1 nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z odbiorem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź także czujniki ciśnienia, które są częstymi motywami tego rodzaju problemów w Bmw Serie 1.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Niemniej jednak w większości przypadków spotykanych w silnikach benzynowych korpus przepustnicy może być wyzwalaczem tego, że Bmw Serie 1 nie trzyma się na biegu jałowym, spróbuj to sprawdzić.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Bmw Serie 1, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 1.

Ссылка на основную публикацию