Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Bmw Serie 1, który już nie przyspiesza

Odkrywanie dziwnego stanu silnika w jego samochodzie nie jest dobrym sygnałem. Tak naprawdę to jednostka silnikowa jest główną częścią Twojego samochodu i każdy objaw awarii musi być natychmiast zidentyfikowany i musisz spróbować znaleźć przyczynę tego problemu. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w sytuacji, w której Twoje Bmw Serie 1 nie przyspiesza już, zarówno pod górę, jak i z góry, napisaliśmy tę stronę, aby umożliwić Ci poznanie podstawy Twojej awarii. Aby to osiągnąć, przeanalizujemy wiele czynników, które mogą uzasadniać, że Twoje Bmw Serie 1 nie przyspiesza płynnie.

Moje Bmw Serie 1 nie przyspiesza już prawidłowo z powodu zapłonu:

Zacznijmy nasze podsumowanie motywy, które mogą spowodować, że Twoje Bmw Serie 1 przestanie prawidłowo przyspieszać. Jednym z najczęstszych motywów jest to, że twój zapłon nie działa. Mówimy o zapłonie, ale możemy również rozszerzyć niepoprawne działanie na ECU, który sam może przesyłać złe dane, które wpłyną na twój zapłon. Może się wydawać, że Twoje Bmw Serie 1 zostało zabezpieczone, nie wahaj się przejrzeć tę stronę zawartości, aby uzyskać więcej informacji. Aby sprawdzić, czy jeden z tych problemów nie jest przyczyną, dla której Twój samochód już nie przyspiesza, musisz przeprowadzić test Bmw Serie 1 przez narzędzie diagnostyczne. Ponadto możesz zbadać stan cewek zapłonowych, jeśli masz ich kilka, a jedna jest uszkodzona, może to wyjaśnić wyczuwalne dziury przyspieszenia, jeśli masz tylko jedną w normalnych okolicznościach, Twoje Bmw Serie 1 nie powinno się uruchomić.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Bmw Serie 1 E82 nie jest już zimna

Moje Bmw Serie 1 nie przyspiesza już płynnie z powodu wtryskiwaczy:

Zwróćmy uwagę na problem z wtryskiwaczami w Twoim Bmw Serii 1. Jeśli masz wrażenie, że Twój pojazd silnikowy pryska, że ​​traci moc, jest całkiem możliwe, że z powodu awarii zła jakość paliwa co najmniej jeden z twoich wtryskiwaczy zablokował się lub zatkał, który prowadzi do złej mieszanki paliwowo-powietrznej przesyłanej do silnika i w konsekwencji mechanicznie zaburza jego normalne działanie, pamiętaj o zbadaniu stanu wtryskiwaczy. Jeśli podczas testu zauważysz, że jeden z Twoich wtryskiwaczy przecieka w Twoim Bmw Serie 1, nie wahaj się przeczytać naszej małej strony z treścią, aby rozwiązać ten problem.

Moje Bmw Serie 1 nie przyspiesza już tak jak wcześniej z powodu kabla akceleratora:

Innym prawdopodobnym powodem, dla którego Twój pojazd nie przyspiesza, niezależnie od tego, czy jedziesz, stoisz, jest gorący, zimny czy przyspieszasz, jest znaczne zużycie kabla akceleratora. Jeśli kabel akceleratora się starzeje i rozdziera, nie będzie się prawidłowo ślizgał w osłonie i będzie generował utratę mocy, sprawdź stan zużycia.

Moje Bmw Serie 1 już nie przyspieszają z powodu sprzęgła:

Jeden z klasycznych motywów Bmw Serie 1 nie przyspiesza po naciśnięciu pedału gazulub nie posuwając się do przodu, oznacza to, że tarcza sprzęgła jest martwa. W rzeczywistości działanie sprzęgła polega na przekazywaniu mocy z silnika do skrzyni biegów, która następnie przekazuje ją na koła. Jeśli ta tarcza jest „gładka”, nie będziesz już w stanie przenieść tej mocy na koła i odkryjesz, że Twoje Bmw Serie 1 już nie przyspiesza, a przynajmniej silnik może wzrosnąć, ale prędkość Twojego silnika pojazd będzie miał trudności ze wzrostem. Przejrzyj naszą stronę z treścią dotyczącą sprzęgła, które ślizga się w Bmw Serie 1, aby ocenić swoje i sprawdzić, czy to nie jest przyczyna awarii.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w mojej serii Bmw 1?

Podczas przyspieszania moim Bmw Serie 1 odczuwam utratę mocy z powodu filtra paliwa:

Jeśli chodzi o filtr paliwa, to mamy ten sam problem, co zablokowane wtryskiwacze. Jeśli Twoje Bmw Serie 1 nie przyspiesza już i masz wrażenie, że pryska lub masz krople podczas przyspieszania, możliwe jest, że filtr paliwa jest zatkany. W rezultacie cały układ dolotowy pracuje na biegu jałowym, a zatem silnikowi brakuje paliwa do normalnej pracy. Nie wahaj się go zbadać i w razie potrzeby zmienić. Jeśli masz wrażenie, że Twój pojazd sam jedzie na okrążeniach, sprawdź tę stronę z treścią, która może pomóc Ci zidentyfikować wyzwalacz.

Mój Bmw Serie 1 już nie przyspiesza z powodu filtra cząstek stałych:

Ostatnie wyjaśnienie tego, że samochód nie przyspiesza, pochodzi z układu wydechowego. Dzisiejsze samochody są wyposażone w coraz większą liczbę funkcji ograniczających emisję zanieczyszczeń, a filtr cząstek stałych jest częścią tego pakietu. Ale, zgodnie z twoim użyciem, możliwe jest, że może się zatkać i zablokować. Zwłaszcza jeśli robisz krótkie podróże i potrafisz zamontować samochód w obrotach. W takim przypadku możliwe jest, że Twój filtr cząstek stałych zostanie zatkany i Twoje Bmw Serie 1 nie będzie już przyspieszać. Sprawdź to.

Mój Bmw Serie 1 nie przyspiesza już z powodu przebitego węża:

Podsumowując, ostatnie uzasadnienie, i bezsprzecznie najmniej dokuczliwe dla Ciebie, możliwe jest, że jeden z Twoich węży dolotowych paliwa lub powietrza jest przebity lub pęknięty i powoduje to brak powietrza lub paliwa, co spowoduje, że samochód nie będzie przyspieszał więcej, sprawdź pod maską, pracę silnika, stopień zużycia węży, uważaj, aby się nie poparzyć. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w takiej sytuacji, możliwe, że Twoje Bmw Serie 1 nie będzie bezczynne, w takim przypadku skonsultuj się z naszą stroną z treścią, aby dogłębnie poradzić sobie z dysfunkcją.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 1, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 1.

Weiterlesen:
Jakie paliwo do Bmw Serie 1 F21 ?
Ссылка на основную публикацию