Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Bmw Serie 3, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Bmw Serie 3 i nie możesz dowiedzieć się, gdzie jest on spowodowany, nie martw się, właśnie w tym artykule pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twoim przypadku, twój Bmw Serie 3 zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci znaleźć przyczynę problemu. Z przyjemnością odkryjesz jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj spojrzeć na nie z punktu widzenia tego, jak zachowuje się Twój Bmw Serie 3, gdy umiera, chociaż napędowy. Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie komponenty, które zostały uznane za zaniepokojone, oraz przyczyną ich awarii, gdy Bmw Serie 3 ginie podczas jazdy.

Bmw Serie 3, KTÓRY wyłącza się PODCZAS JAZDY: OBJĘTE CZĘŚCIAMI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad źródło twojego Bmw Serie 3, które umiera podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, który sprawia kierowcy sporo kłopotów. W rzeczywistości ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu lub z powodu „cichej” jazdy Bmw Serie 3. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zablokowany, utraty mocy i prawdopodobnie utknięcie na biegu jałowym. Przeczytaj ten obszerny przewodnik po powikłaniach związanych z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twoje Bmw Serie 3 wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swój system elektryczny, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie lub całkowicie przerwany obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jeden z najbardziej skomplikowanych motywów do wykrycia… Sugerujemy, abyś spróbował znaleźć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co pokazałoby, że pomiędzy kablem a nadwoziem powstał łuk elektryczny, jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Bmw Serie 3 E90 ?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tego komponentu jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Bmw Serie 3. Jeśli jednostka silnikowa Bmw Serie 3 nagle się zatrzyma, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika .

POMPA PALIWA

Jedna z najbardziej logicznych przyczyn, bez paliwa, silnik przestaje działać. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Każda technika, Bmw Serie 3 może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twoje Bmw Serie 3 mogą przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie dotyczący wyłącznika zapłonu, często powoduje kłopoty i powoduje zatrzymanie Bmw Serie 3 podczas jazdy. Ta część, która jest niezbędna do uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Twojego Bmw Serie 3 w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim głównym powodem zatrzymania Bmw Serie 3, mimo że jazda jest cewka zapłonowa. To pochodzenie jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim BMW serii 3?

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub zepsutego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Twojego Bmw Serie 3, ponieważ nie będzie już mógł zasilać głównych części jednostki silnikowej.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Bmw Serie 3, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 3.

Ссылка на основную публикацию