Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

BMW serii 5, KTÓRE mają problemy na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, trafiłeś na właściwą stronę internetową i tak, za pośrednictwem tej strony zamierzamy wspierać Cię w radzeniu sobie z małymi problemami, jakie może powodować Twoje BMW serii 5. Sprawdzimy teraz Twoje BMW serii 5, które nie pracuje prawidłowo , które mogą być prawie niewidoczne i czasami wskazują na awarię niezbędnych podzespołów, ale nie jest to problem, który może przejść niezauważony. Dlatego bardzo ważne jest, abyś się nim zaopiekował i postąpił słusznie, zaczynając szukać lekarstwa na problem. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę w przypadku BMW serii 5, które nie pracują na biegu jałowym, a na końcu niektórym elementom, które mogą być odpowiedzialne za Twoje BMW serii 5, które nie pracuje na biegu jałowym.

BMW serii 5, KTÓRE NIE BĘDZIE PRAWIDŁOWO NA BIEGU: ZAGROŻENIA I WSTĘPNE KONTROLE DO WYKONANIA

Przede wszystkim należy wiedzieć, że Twoje Środek BMW serii 5 nie trzyma się prawidłowo , jeśli będzie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części swojego samochodu. Ogólnie szacuje się, że prędkość biegu jałowego Twojego BMW serii 5 powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twoje BMW serii 5 nie pracuje na biegu jałowym lub prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to zauważyć po umiarkowanych wahaniach prędkości biegu jałowego Twojego BMW serii 5 od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego jednostki silnika.

Weiterlesen:
Jak zablokować BMW serii 5 z rozładowaną baterią?

Teraz przyjrzymy się bliżej punktom kontrolnym, które należy ocenić, aby dowiedzieć się, dlaczego Twoje BMW serii 5 nie pracuje na biegu jałowym:

  • Wydanie elektroniczne: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć usterkę jednostki silnika w swoim ECU, sprawdź to za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skup się na usterce elektrycznej, być może Twoje BMW serii 5 nie pracuje na biegu jałowym i wynika to z jednego z tych problemów.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to wskazywać na problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze sprawdziłeś wszystkie węże w swoim BMW serii 5, złącza elektryczne, czujniki, bardzo łatwy otwór w wężu lub odłączony kabel może być przyczyną twoich problemów.

BMW serii 5, KTÓRE NIE BĘDZIE BEZCZYNNE: KOMPONENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji przyjrzymy się teraz częściom, które mogą sprawić, że Twoje BMW serii 5 zacznie działać w zwolnionym tempie. Najpierw skupimy się na obawach związanych ze źródłem elektrycznym, a następnie na tych związanych z dopuszczeniem Twojego BMW serii 5.

BMW Serii 5 NIESTABILNA JAŁOWA Z POWODU AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jednym z najbardziej ogólnych czynników, przez które Twoje BMW serii 5 nie będzie bezczynnie, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. Oto lista głównych rzeczy, które powinieneś sprawdzić, jeśli kiedykolwiek wystąpił błąd wyświetlany na ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: tak jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że bardzo łatwo uszkodzony czujnik jest źródłem twojego biegu jałowego, który nie pasuje do BMW serii 5. Dlatego sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, Twój ECU może być przyczyną problemów z Twoim BMW serii 5. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do mechanika w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
BMW serii 5, które już nie przyspiesza

BMW serii 5 Zwolniło niestabilne z powodu wchłonięcia

Wreszcie, na tej stronie internetowej znajdują się możliwe motywy, dla których Twoje BMW serii 5 nie nadąża na biegu jałowym z powodu problemu z dopływem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również swoje czujniki ciśnienia, które są ogólną przyczyną tego rodzaju problemów w BMW serii 5.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Chociaż powszechnie spotykany w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być przyczyną, że BMW serii 5 nie pracuje na biegu jałowym, spróbuj to sprawdzić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW serii 5, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii BMW serii 5.

Ссылка на основную публикацию