Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

BMW serii 7, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim BMW serii 7 i nie możesz określić, skąd pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązania tych komplikacji. Jeśli w twoim przypadku, twój BMW serii 7 zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci zlokalizować przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, dlatego spróbuj spojrzeć na nie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twoje BMW serii 7, gdy umiera podczas jazdy . Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały zidentyfikowane jako zaangażowane, oraz przyczyna ich awarii, gdy BMW serii 7 ginie podczas jazdy.

BMW serii 7, KTÓRE wyłącza się PODCZAS JAZDY: TE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad źródło Twojego BMW serii 7, które ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie części, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną napotkanego problemu.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcom sporo kłopotów. Rzeczywiście, ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu, lub spowodowany „cichą” jazdą Twojego BMW serii 7. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przejrzyj cały artykuł dotyczący problemów z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twoje BMW serii 7 wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij sprawdzić swojej jednostki elektrycznej, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie lub całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Sugerujemy, abyś spróbował zlokalizować „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby, że pomiędzy przewodem a nadwoziem powstał łuk elektryczny, jednak bezwzględnie będziesz miał skontaktować się ze specjalistą w celu rozwiązania tego problemu.

Weiterlesen:
Jak zainstalować radio samochodowe w moim BMW serii 7?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego BMW serii 7. Jeśli jednostka silnikowa BMW serii 7 zatrzyma się niespodziewanie podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej oczywistych wyzwalaczy, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twoje BMW serii 7 może się pozbyć pomimo jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tym scenariuszu jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik, a Twoje BMW serii 7 może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się w większości przypadków, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, w szczególności dotyczący wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu przysporzy Ci kłopotów i sprawi, że Twoje BMW serii 7 pozbędzie się chociaż jazdy. Ten element, niezbędny do uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie antykradzieżowe, które w przypadku awarii uniemożliwi normalne działanie Twojego BMW serii 7.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim najważniejszym powodem, dla którego BMW serii 7 przestaje jechać, jest cewka zapłonowa. To pochodzenie jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie BMW serii 7, ponieważ nie będzie ono już w stanie zasilać najważniejszych części jednostki silnikowej.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator BMW serii 7 ?

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat BMW serii 7, przejdź do naszej kategorii BMW serii 7.

Ссылка на основную публикацию