Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Bmw Z4 które mają problemy na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój pojazd silnikowy, trafiłeś na właściwą stronę internetową i tak, za pośrednictwem tej strony chcemy wspierać Cię w radzeniu sobie z drobnymi komplikacjami, jakie może spowodować Twój Bmw Z4. Przyjrzymy się teraz twojemu Bmw Z4, który nie pracuje efektywnie , które mogą być prawie niewidoczne i czasami pokazują awarię ważnych części, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. W związku z tym bardzo ważne jest, abyś się tym zajął i postąpiłeś słusznie, zaczynając szukać lekarstwa na kłopoty. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę pod kątem Bmw Z4, który nie pracuje na biegu jałowym, a na koniec niektóre komponenty, które mogą być winne Twojemu Bmw Z4, który nie pracuje na biegu jałowym.

Bmw Z4 KTÓRY NIE BĘDZIE EFEKTYWNIE BEZ PRACY: RYZYKO I WSTĘPNE KONTROLE DO PRZEPROWADZENIA

Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, że Twoje Bmw Z4 iddle nie trzyma się prawidłowo , jeśli zostanie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części pojazdu mechanicznego. Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że prędkość biegu jałowego Twojego Bmw Z4 powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Bmw Z4 nie pracuje na biegu jałowym lub jeśli prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to wykryć na podstawie umiarkowanych zmian prędkości biegu jałowego Twojego Bmw Z4 od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego silnika.

Weiterlesen:
Jak zdjąć zderzak z Bmw Z4 ?

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy sprawdzić, aby zorientować się, dlaczego Twój Bmw Z4 nie jest bezczynny:

  • Problem elektroniczny: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć problem z silnikiem w swoim ECU, sprawdź go za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skoncentruj się na usterce elektrycznej, być może Twój Bmw Z4 nie pracuje na biegu jałowym i jest spowodowane przez jedną z tych anomalii.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to oznaczać problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze sprawdziłeś wszystkie węże swojego Bmw Z4, złącza elektryczne, czujniki, podstawowy otwór w wężu lub odłączony kabel mogą być przyczyną twoich komplikacji.

Bmw Z4 KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: KOMPONENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji przyjrzymy się teraz częściom, które mogą sprawić, że Twój Bmw Z4 zacznie działać w zwolnionym tempie. Najpierw skupimy się na obawach pochodzenia elektrycznego, a następnie na tych związanych z dopuszczeniem Twojego Bmw Z4.

Bmw Z4 JAŁ NIESTABILNY Z POWODU AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jednym z najbardziej ogólnych czynników, przez które Twój Bmw Z4 nie będzie bezczynny, jest to, że jeden z Twoich czujników jest uszkodzony, brudny lub po prostu ma złe połączenie z zasilaniem. W tym artykule znajduje się lista najważniejszych rzeczy, które powinieneś sprawdzić, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka na ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że podstawowy wadliwy czujnik jest źródłem twojego bezczynności, które nie pasuje do Bmw Z4. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: W końcu twój ECU może być przyczyną twoich komplikacji z twoim Bmw Z4. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do garażu w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Bmw Z4, który już nie przyspiesza

Bmw Z4 SPOWOLNIŁ NIESTABILNIE Z POWODU WCIĄGANIA

Wreszcie, na tej stronie są możliwe przyczyny, dla których Twój Bmw Z4 nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z wlotem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również swoje czujniki ciśnienia, które są podstawowymi przyczynami tego rodzaju problemów w Bmw Z4.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Niemniej jednak ogólnie spotykany w silnikach benzynowych korpus przepustnicy może być przyczyną tego, że Bmw Z4 nie pracuje na biegu jałowym, spróbuj się temu przyjrzeć.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Bmw Z4, przejdź do naszej kategorii Bmw Z4.

Ссылка на основную публикацию