Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Cadillac ATS, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Cadillac ATS i nie możesz dowiedzieć się, skąd on pochodzi, nie martw się, jesteśmy tutaj tylko po to, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te obawy. Jeśli w twojej sytuacji, twój Cadillac ATS zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie z perspektywy tego, jak zachowuje się Twój Cadillac ATS, gdy umiera podczas jazdy. Aby to osiągnąć, wymienimy teraz wszystkie komponenty, które zostały uznane za zaangażowane, oraz przyczyną ich awarii, gdy Cadillac ATS ginie podczas jazdy.

Cadillac ATS, KTÓRY WYŁĄCZA MIMO JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojego Cadillaca ATS, który umiera podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia będą przyczyną problemu, przez który przechodzisz.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jeden z elementów, które przysparzają kierowcom sporo kłopotów. W rzeczywistości ten zawór ma zwyczaj zatykania się, gdy mija więcej czasu lub z powodu „cichej” jazdy Twojego Cadillaca ATS. Może to prowadzić do słabej dyfuzji spalin, a przy całkowitym zablokowaniu do utraty mocy i zablokowania na biegu jałowym. Przeczytaj cały artykuł dotyczący problemów z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Cadillac ATS wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij sprawdzić swojego układu elektrycznego, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie lub całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Sugerujemy, abyś spróbował odkryć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby, że pomiędzy kablem a karoserią powstał łuk elektryczny, niemniej jednak bezwzględnie będziesz miał skontaktować się z profesjonalistą w celu rozwiązania tego problemu.

Weiterlesen:
Silnik trzęsie się na Cadillacu ATS, co robić ?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tej części jest kontrolowanie prędkości biegu jałowego silnika Twojego Cadillaca ATS. Jeśli silnik Cadillac ATS zatrzymuje się bez ostrzeżenia, gdy jesteś na postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej logicznych motywów, bez paliwa, silnik przestaje pracować. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. W obu przypadkach Twój Cadillac ATS może się zatrzymać podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, co odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, wadliwa pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Cadillac ATS mogą przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem zwykle pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, w szczególności dotyczący wyłącznika zapłonu, często powoduje kłopoty i powoduje zatrzymanie Cadillaca ATS podczas jazdy. Ten element, który ma podstawowe znaczenie dla uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Cadillaca ATS w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim głównym powodem zatrzymania Cadillaca ATS podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To źródło ma znaczenie tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Cadillac ATS

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Cadillaca ATS, ponieważ nie będzie już mógł zasilać głównych części silnika.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Cadillac ATS, spójrz na kategorię Cadillac ATS.

Ссылка на основную публикацию