Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Cena wymiany amortyzatora do Dodge Durango ?

Konserwacja pojazdów to bardzo ważny budżet i chociaż wszyscy wiemy, że jest to konieczne, rzadko kiedy tracimy setki euro na wymianę zużytych części. Jednym z nich są amortyzatory samochodowe. W tym artykule pomożemy Ci się dowiedzieć w jakiej cenie wymienić amortyzatory w Dodge Durango? W tym celu najpierw postaramy się oświecić najlepszy czas na ich wymianę, następnie, ile kosztuje wymiana amortyzatorów w Dodge Durango, a na koniec, jak je wymienić.

Kiedy wymienić amortyzatory w Dodge Durango?

Przed podaniem cena amortyzatora w Dodge Durango , szybko opiszemy Ci najlepszy czas na ich wymianę. Ważne jest, aby wiedzieć, że amortyzatory zużywają się i w zależności od użytkowania samochodu zużywają się one mniej lub bardziej szybko. W wielu przypadkach szacuje się, że żywotność amortyzatorów Dodge Durango wynosi 80 000 km. Jednak niektóre problemy mogą skłonić Cię do wcześniejszej ich wymiany. Jeśli chcesz uzyskać dokładniejsze informacje na temat idealnego czasu na wykonanie tej usługi, przygotowaliśmy specjalną stronę z treścią, aby pokazać, kiedy należy wymienić amortyzatory w Dodge Durango, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć u niego porady.

Jaka jest cena wymiany amortyzatorów w Twoim Dodge Durango?

W tej drugiej części ostatecznie zajmiemy się punktem, który z pewnością przyciąga Cię na tę stronę z treścią, jaka jest cena wymiany amortyzatorów w Dodge Durango? Ważne jest, aby wiedzieć, że budżet na wymianę amortyzatorów może się znacznie wahać. W rzeczywistości istnieje ogromna liczba warsztatów, które stosują różne ceny robocizny, a wykonanie tej czynności konserwacyjnej zajmie mniej lub więcej czasu. Ponadto w ofercie jest ogromny wybór markowych i generycznych części, a ceny również bardzo się różnią. Wreszcie, seria Twojego Dodge Durango może różnić się jakością oryginalnych amortyzatorów, które posiadasz w swoim pojeździe silnikowym, w rzeczywistości modele sportowe są wyposażone w twardsze amortyzatory dla lepszej przyczepności, które kosztują więcej przy zakupie. Jednak postaramy się dać Ci wyobrażenie budżet potrzebny na wymianę amortyzatorów Twojego Dodge Durango . Uważamy, że w przypadku podstawowego pojazdu silnikowego cena części i robocizny wyniesie około 450-600 euro, w przypadku bardziej ekskluzywnej serii lub nowocześniejszego Dodge’a Durango będziesz musiał wziąć pod uwagę budżet bliski 1000 euro . Wreszcie, w przypadku sportowego Dodge Durango lub najwyższej klasy, wysokiej jakości zawieszenia będą kosztować więcej i możliwe, że cena ich wymiany osiągnie 1500 euro .

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Dodge Durango?

Jak wymienić amortyzatory w Dodge Durango?

Aby zakończyć naszą stronę z treścią, szybko pokażemy, jak wymienić amortyzatory w Dodge Durango, dzięki czemu zrozumiesz, dlaczego budżet na ich wymianę jest tak ważny. Ta interwencja może być niebezpieczna ze względu na sprężyny amortyzatorów, nie powinna być wykonywana, chyba że masz sprzęt i wiedzę. Oto jednak główne etapy interwencji:

  • Stawianie samochodu na stojakach lub na pokładzie…
  • Zdejmij koła niezbędne do uzyskania dostępu do amortyzatorów.
  • Zdejmij głowicę amortyzatora z maski.
  • W tym celu użyj dwóch dostarczonych śrub, aby odłączyć dolną część amortyzatora od stabilizatora.
  • Wyciągnij rozpórkę.
  • Użyj kompresora zawieszenia, aby wepchnąć sprężynę, a następnie zwolnij ją ponownie.
  • Zmień to na nowy amortyzator
  • Ponownie zamontuj cały montaż myśląc o zmianie zawieszenia, którego pozbycie się jest mocno uszkodzone przez drgania drogowe

.

Więcej wskazówek na temat Dodge Durango znajdziesz w kategorii Dodge Durango.

Ссылка на основную публикацию