Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Cena wymiany tarczy hamulcowej do Volkswagena Golfa 7 ?

Dbanie o samochód ma fundamentalne znaczenie, jeśli ma cieszyć się przyjemną jazdą, sprzedawać go po uczciwej cenie lub unikać ogromnych nieprzewidzianych wydatków. Niektóre z tych prac konserwacyjnych są nieuniknione, takie jak serwis hamulców, i po prostu odkryjemy w jakiej cenie wymienić tarcze hamulcowe w Volkswagenie Golfie 7 . Niezależnie od tego, czy podanie dokładnego kosztu jest skomplikowane, najpierw opiszemy rolę tarcz hamulcowych samochodu, następnie szacunkową cenę wymiany tarcz hamulcowych w Twoim Volkswagenie Golfie 7, a na końcu, dlaczego i kiedy zmienić jego dyski.

Cel tarcz hamulcowych Volkswagena Golfa 7

Zanim poznamy koszt wymiany tarcz hamulcowych w Twoim Volkswagenie Golfie 7, opiszemy, jaka jest ich rola. Stanowią integralną część Twojego układu hamulcowego i zapewniają bezpieczeństwo na drodze. Ten element hamulcowy jest materiałem eksploatacyjnym, ten element będzie musiał zostać wymieniony w zależności od użytkowania Twojego Volkswagena Golfa 7. Istnieją dwa różne układy hamulcowe, hamulce bębnowe, które będą rodzajem kółek, wewnątrz których będą dociskane klocki. ściany, aby spowolnić samochód, bardzo często wyposażone w stare samochody lub na tylne koła, ponieważ mają mniejszą siłę hamowania. Dyski, jak wskazuje ich nazwa, są jak grube metalowe tarcze, które zostaną ściśnięte przez klocki hamulcowe, aby zatrzymać Twojego Volkswagena Golfa 7 . Z biegiem czasu i tarciem grubość tarcz zmniejszy się i staną się one mniej przydatne.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory Volkswagen Golf 5 ?

Cena wymiany tarcz hamulcowych w Volkswagenie Golfie 7

Przejdziemy teraz do części, która najprawdopodobniej budzi Twoje największe entuzjazm. Ile kosztuje wymiana tarcz hamulcowych w Volkswagenie Golfie 7? Ważne jest, aby wiedzieć, że tarcze hamulcowe są sprzedawane w parach, generalnie Twój samochód będzie zbudowany z nimi z przodu, a nie automatycznie z tyłu. Ponieważ 70% siły hamowania pojazdu silnikowego jest skoncentrowane na przedniej części samochodu, ważne jest, aby były one w dobrych warunkach roboczych. Podsumujemy różne dostępne możliwości zmienić tarcze hamulcowe Twojego Volkswagena Golfa 7 i różne ceny tych rozwiązań , tutaj są:

  • Pierwsze rozwiązanie jest koniecznie najbardziej kosztowne, jeśli miałeś już do czynienia z mechanikiem marki Twojego Volkswagena Golfa 7 powinieneś wiedzieć, że usługi są stale znacznie droższe. Zapewniamy ekspertyzę, która nie jest stale dostępna i która w każdym przypadku nie jest potrzebna do wielu usług, takich jak wymiana tarczy hamulcowej. Jednak wymiana tarcz hamulcowych w Twoim Volkswagenie Golfie 7 u producenta kosztuje między 250 i 350 euro na podstawie wykończenia Twojego samochodu.
  • Przejechać obok centrum samochodowego lub niezależnego mechanika to rozwiązanie coraz bardziej doceniane przez właścicieli samochodów, dla niektórych pozwala zachować gwarancję Twojego Volkswagena Golfa 7 obniżając jednocześnie rachunek. Szacuje się, że wymiana tarcz hamulcowych w Volkswagenie Golfie 7 w takim warsztacie to ok. 150 do 250 euro.
  • Nareszcie jest możliwość samodzielnej wymiany tarcz hamulcowych , przy pewnej wiedzy zadanie nie jest trudne i zlokalizujesz poradniki w sieci. Aby to osiągnąć, wystarczy kupić część. Jeśli kupisz go w sklepie, dostaniesz go za 50/60 euro i 30/4 przy zakupie online.
Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Volkswagenie Golfie 8 ?

Dlaczego i kiedy zmieniać tarcze hamulcowe w jego Volkswagenie Golfie 7?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, tarcze hamulcowe w Twoim Volkswagenie Golfie 7 to części zużywające się. Szacuje się, że tarcze hamulcowe mają żywotność 80 000 do 110 000 km w zależności od przeznaczenia (na przykład autostrada lub miasto). O konieczności wymiany tarcz hamulcowych w Twoim Volkswagenie Golfie 7 mogą ostrzegać pewne znaki:

  • Silne piszczące odgłosy podczas hamowania, koniecznie sprawdź poziom płynu hamulcowego w Twoim Volkswagenie Golfie 7, nie zastanawiaj się dwa razy i zajrzyj na naszą stronę z treścią na ten temat.
  • Silne wibracje pedału hamulca podczas hamowania.
  • Duże zadrapania lub plamy na tarczach hamulcowych

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 7.

Ссылка на основную публикацию