Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Chevrolet Equinox, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Chevroletem Equinox i nie możesz dowiedzieć się, skąd on pochodzi, nie martw się, właśnie w tym artykule pomożemy Ci znaleźć rozwiązania tych problemów. Jeśli w twojej sytuacji, twój Chevrolet Equinox zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci zlokalizować przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych komplikacji, więc spróbuj sprawdzić je wszystkie z punktu widzenia zachowania Twojego Chevroleta Equinox, gdy zginie podczas jazdy . Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie komponenty, które zostały uznane za zaniepokojone, oraz wyzwalacz ich awarii, gdy Chevrolet Equinox ginie podczas jazdy.

Chevrolet Equinox, KTÓRY WYŁĄCZA MIMO JAZDY: ZAANGAŻOWANE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w badaniach nad pochodzenie Twojego Chevroleta Equinox, który ginie podczas jazdy. Sprawdź wszystkie komponenty, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR to jedna z części, które przysparzają dużo kłopotów kierowcom. W rzeczywistości zawór ten zatyka się w miarę upływu czasu lub jest spowodowany „cichą” jazdą Chevroleta Equinox. Może to skutkować słabą dyfuzją spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, utratą mocy i możliwym utknięciem na biegu jałowym. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym szczegółowym przewodnikiem dotyczącym komplikacji związanych z zaworem EGR.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Chevrolet Equinox wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij sprawdzić swojego układu elektrycznego, jeśli jest to na przykład przewód uziemiający, który może spowodować zwarcie lub całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. To jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Zachęcamy do próby zlokalizowania „spalonej” części przewodu uziemiającego, co wskazywałoby na powstanie łuku elektrycznego między przewodem a karoserią, jednak bezwzględnie będzie to konieczne skontaktuj się ze specjalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do Chevroleta Equinox ?

SIŁOWNIK JAŁOWY

Celem tego komponentu jest kontrolowanie obrotów silnika na biegu jałowym Twojego Chevroleta Equinox. Jeśli silnik Chevroleta Equinox nagle się zatrzyma, gdy stoisz, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika.

POMPA PALIWA

Jeden z najbardziej oczywistych motywów, bez paliwa, silnik przestaje działać. Czasami z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Tak czy inaczej, Twój Chevrolet Equinox może się pozbyć podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

Takie samo odbicie jak poprzednio, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza dopływu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Chevrolet Equinox może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem zwykle pojawia się, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie dotyczący wyłącznika zapłonu, od czasu do czasu sprawi ci kłopoty i sprawi, że Twój Chevrolet Equinox usunie się podczas jazdy. Ten element, który jest niezbędny do uruchomienia pojazdu silnikowego, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które uniemożliwi normalne działanie Chevroleta Equinox w przypadku awarii.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnią główną przyczyną zatrzymania Chevroleta Equinox podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To pochodzenie jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Chevroleta Equinox ?

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie możliwe jest również bycie ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu przypadkach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi działanie Chevroleta Equinox, ponieważ nie będzie on już w stanie zasilać głównych części silnika.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Equinox, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Chevrolet Equinox.

Ссылка на основную публикацию