Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Dodge Avenger, które mają problemy na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, trafiłeś na właściwą stronę internetową i tak, za pośrednictwem tej strony chcemy pomóc Ci w rozwiązaniu drobnych komplikacji, jakie może spowodować Twój Dodge Avenger. Przyjrzymy się teraz twojemu Dodge Avenger, który nie działa prawidłowo , które mogą być prawie niewidoczne i czasami pokazują awarię niezbędnych podzespołów, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. W związku z tym bardzo ważne jest, abyś się tym zajął i postąpiłeś słusznie, zaczynając szukać rozwiązania problemu. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o Dodge Avenger, który nie pracuje na biegu jałowym, a na koniec niektórym częściom, które mogą być przyczyną twojego Dodge Avengera, który nie pracuje na biegu jałowym.

Dodge Avenger, KTÓRY NIE BĘDZIE PRAWIDŁOWO bezczynny: RYZYKO I WSTĘPNE KONTROLE DO PRZEPROWADZENIA

Przede wszystkim należy wiedzieć, że Twoje Unikanie mściciela iddle nie trzyma się poprawnie , jeśli zostanie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części pojazdu mechanicznego. Ogólnie szacuje się, że prędkość biegu jałowego Twojego Dodge Avengera powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Dodge Avenger nie pracuje na biegu jałowym lub jeśli prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to wykryć po umiarkowanych zmianach prędkości biegu jałowego Twojego Dodge Avengera od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego jednostki silnikowej.

Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Dodge Avenger ?

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy ocenić, aby zorientować się, że wyzwalacz Dodge Avenger nie pozostaje bezczynny:

  • Wydanie elektroniczne: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć usterkę jednostki silnika w swoim ECU, sprawdź to za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skoncentruj się na usterce elektrycznej, może to oznaczać, że Twój Dodge Avenger nie pracuje na biegu jałowym i jest spowodowana przez jedną z tych wad.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to oznaczać problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze przyjrzałeś się wszystkim przewodom Twojego Dodge Avengera, złączom elektrycznym, czujnikom, bardzo łatwej dziurze w wężu lub odłączonemu kablowi, które mogą być przyczyną twoich komplikacji.

Dodge Avenger, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: KOMPONENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji omówimy teraz części, które mogą sprawić, że Twój Dodge Avenger zostanie zwolniony. Najpierw przyjrzymy się problemom związanym z elektrycznością, a następnie tym, które wiążą się z dopuszczeniem Twojego Dodge Avengera.

Dodge Avenger JEST NIESTABILNY Z POWODU AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jednym z najczęstszych czynników, przez które Twój Dodge Avenger nie będzie pracował na biegu jałowym, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. W tym artykule znajduje się lista najważniejszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka w ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że bardzo łatwo uszkodzony czujnik jest źródłem twojego biegu jałowego, który nie pasuje do Dodge Avenger. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, twój ECU może być przyczyną twoich komplikacji z twoim Dodge Avengerem. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do warsztatu w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Jak otworzyć Dodge Avengera z rozładowaną baterią?

Dodge Avenger SPOWOLNIŁ NIESTABILNY Z POWODU WCHŁONIENIA

Wreszcie, na tej stronie znajdują się możliwe przyczyny, dla których Twój Dodge Avenger nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z pobieraniem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również czujniki ciśnienia, które są częstymi przyczynami tego rodzaju problemów w Dodge Avenger.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Niemniej jednak, zwykle spotykany w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być wyzwalaczem, gdy Dodge Avenger nie trzyma się na biegu jałowym, spróbuj się temu przyjrzeć.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Dodge Avenger, zajrzyj do kategorii Dodge Avenger.

Ссылка на основную публикацию