Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Dodge Durango, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, trafiłeś na właściwą stronę internetową i tak, za pośrednictwem tej strony planujemy pomóc Ci w rozwiązaniu drobnych komplikacji, jakie może spowodować Twój Dodge Durango. Przyjrzymy się teraz twojemu Dodge Durango, który nie działa prawidłowo , które mogą być prawie niewidoczne i często ujawniają awarie ważnych podzespołów, ale nie jest to problem, który może pozostać niewykryty. To bardzo ważne, abyś się tym zajął i postąpiłeś słusznie, zaczynając szukać rozwiązania problemu. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o Dodge Durango, który nie pracuje na biegu jałowym, a na końcu niektórym komponentom, które mogą być przyczyną twojego Dodge Durango, który nie pracuje na biegu jałowym.

Dodge Durango, KTÓRY NIE BĘDZIE PRAWIDŁOWO bezczynny: RYZYKO I WSTĘPNE KONTROLE DO WYKONANIA

Na początek ważne jest, aby wiedzieć, że twoje Unik Durango nie działa prawidłowo , jeśli będzie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części swojego samochodu. Generalnie oczekuje się, że prędkość biegu jałowego Twojego Dodge Durango powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój Dodge Durango nie pracuje na biegu jałowym lub prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to wykryć po niewielkich zmianach prędkości biegu jałowego Twojego Dodge Durango od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego jednostki silnikowej.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Dodge Durango?

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy sprawdzić, aby dowiedzieć się, dlaczego Dodge Durango nie pozostaje bezczynny:

  • Problem elektroniczny: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć usterkę jednostki silnika w swoim ECU, zbadaj ją za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skoncentruj się na usterce elektrycznej, może to oznaczać, że Twój Dodge Durango nie pracuje na biegu jałowym i jest wywoływane przez jedno z tych zaburzeń.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to wskazywać na problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę podgłowicową!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze przyjrzałeś się wszystkim przewodom Twojego Dodge Durango, złączom elektrycznym, czujnikom, bardzo łatwej dziurze w wężu lub odłączonemu kablowi może być przyczyną Twoich obaw.

Dodge Durango, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: ELEMENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji przyjrzymy się teraz częściom, które mogą sprawić, że Twój Dodge Durango zacznie działać w zwolnionym tempie. Najpierw przyjrzymy się problemom związanym z elektrycznością, a następnie tym, które dotyczą dopuszczenia Twojego Dodge Durango.

Dodge Durango JEST NIESTABILNY Z POWODU AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jedną z najczęstszych przyczyn, dla których Twój Dodge Durango nie będzie pracował na biegu jałowym, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. W tym artykule znajduje się lista najważniejszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka w ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problemy z czujnikami: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że bardzo łatwo uszkodzony czujnik jest przyczyną twojego biegu jałowego, który nie pasuje do Dodge Durango. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: W końcu, twój ECU może być przyczyną twoich komplikacji z twoim Dodge Durango. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do mechanika w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Dodge Durango

Dodge Durango SPOWOLNIŁ NIESTABILNY Z POWODU WCIĄGANIA

Na koniec, oto możliwe motywy, dla których Twój Dodge Durango nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z pobieraniem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również czujniki ciśnienia, które są głównymi motywami tego rodzaju problemów w Dodge Durango.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Niemniej jednak w większości przypadków spotykanych w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być przyczyną, że Dodge Durango nie pracuje na biegu jałowym, spróbuj się temu przyjrzeć.

Aby dowiedzieć się więcej o Dodge Durango, zajrzyj do kategorii Dodge Durango.

Ссылка на основную публикацию