Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Audi S4 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i sieciami społecznościowymi stało się jasne, że samochody będą trzymać się ruchu. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Audi S24, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż daje to specyficzny komfort, z technologią wiążą się również obawy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Audi S4. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Audi S4 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Audi S4

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Audi S4 już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne cechy, jakie zapewni Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista pozytywnych aspektów i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego z Twoim samochodem:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie spowodowanych przez system operacyjny zintegrowany z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Audi S4, które umiera podczas jazdy

.

Komplikacje ekranu dotykowego Audi S4

Przejdziemy teraz do sekcji, którą najbardziej chcesz poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Audi S4 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się zidentyfikować wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, na tej stronie są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Audi S4 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej ogólnych przypadków w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i przestaje odpowiadać, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Audi S4 włącza się i wyłącza bez powodu: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak poprawić ekran dotykowy Audi S4

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Audi S4 już nie działa? , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, najczęściej będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: w takich okolicznościach, jak wyjaśniliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS swojego Audi S4, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Audi S4 włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który naprawi problem.
Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Audi S4

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Audi S4, spójrz na kategorię Audi S4.

Ссылка на основную публикацию