Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Bmw Serie 2 F22 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do internetu i stron internetowych było oczywiste, że samochody będą trzymać się tego kierunku. A po erze radia samochodowego DVD, które mogło być wbudowane w Bmw Serie 24 F2, od kilku lat wiele samochodów jest produkowanych z ekranami dotykowymi. Chociaż zapewnia to specyficzny komfort, z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Bmw Serie 2 F22. Aby to osiągnąć, na początek poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Bmw Serii 2 F22 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Bmw Serie 2 F22

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Bmw Serie 2 F22 już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne cechy, które przyniesie Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. Na tej stronie znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego z Twoim pojazdem silnikowym:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim pojeździe silnikowym dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Bmw Serie 2 F23?

.

Powikłania ekranu dotykowego BMW serii 2 F22

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojego Bmw Serie 2 F22 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, na tej stronie znajdują się główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Bmw Serie 2 F22 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej ogólnych przypadków w pojeździe silnikowym z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie odpowiadać, prawie na pewno jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Bmw Serie 2 F22 włącza się i wyłącza bez powodu: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Bmw Serie 2 F22

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Bmw Serie 2 F22 już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, najczęściej będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, prawie na pewno napotykasz błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS swojego Bmw Serie 2 F22, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Bmw Serie 2 F22 włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Bmw Serie 2 F23 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 2 F22, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Bmw Serie 2 F22.

Ссылка на основную публикацию