Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy BMW X6 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, dużym wykorzystaniem smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych, było oczywiste, że samochody będą podążać w tym kierunku. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do BMW X24, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Daje to jednak pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się też zmartwienia. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w BMW X6. Aby to osiągnąć, najpierw poznamy cechy posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w BMW X6 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w BMW X6

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego BMW X6 przestał działać, najpierw poznamy wszystkie pozytywne cechy, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. W tym artykule znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój pojazd silnikowy:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim pojeździe silnikowym dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Jak zdjąć zderzak z BMW X6 ?

.

Problemy z ekranem dotykowym BMW X6

Przejdziemy teraz do sekcji, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego BMW X6 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, oto główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim BMW X6 już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej ogólnych sytuacji w pojeździe silnikowym z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i już nie reaguje, najprawdopodobniej jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego BMW X6 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak poprawić ekran dotykowy BMW X6

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego BMW X6 już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: W takim przypadku, jak wspomnieliśmy wcześniej, najprawdopodobniej napotykasz błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS swojego BMW X6, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojego BMW X6 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: w tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w BMW X6 ?

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące BMW X6, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii BMW X6.

Ссылка на основную публикацию