Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Buick Regal nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do internetu i stron internetowych stało się oczywiste, że samochody będą się trzymać tych zjawisk. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Buick Regal, od kilku lat wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również obawy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już na Buick Regal. Aby to zrobić, na początek zobaczymy cechy posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Buick Regal i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Buick Regal

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy twojego Buick Regal już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne aspekty, które przyniesie ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, czyli tych zawartych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. Oto lista pozytywnych aspektów i interesujących cech ekranu dotykowego zawartego w Twoim pojeździe silnikowym:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim pojeździe silnikowym dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Maska utknęła na moim Buick Regal, co mogę zrobić?

.

Problemy z ekranem dotykowym Buick Regal

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej chciałbyś poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Buick Regal już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Buick Regal już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej podstawowych sytuacji w pojeździe silnikowym z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie reagować, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Buick Regal włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Buick Regal

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy twojego Buick Regal już nie działa? , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, prawdopodobnie napotykasz błąd, musisz spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS swojego Buick Regal, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy twojego Buick Regal włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: w tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Buick Regal, który przyspiesza sam

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Buick Regal, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Buick Regal.

Ссылка на основную публикацию