Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Chevroleta Malibu nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i sieciami społecznościowymi stało się oczywiste, że samochody przylgną do ruchu. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Chevroletem Malibu, od kilku lat wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w ekrany dotykowe. Daje to jednak pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się też zmartwienia. W tym artykule postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Chevrolecie Malibu. Aby to osiągnąć, najpierw poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Chevrolet Malibu i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Chevrolet Malibu

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Chevroleta Malibu już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne punkty, które zapewni Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych dostarczonych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Chevrolecie Malibu ?

.

Powikłania ekranu dotykowego Chevroleta Malibu

Przejdziemy teraz do sekcji, którą najbardziej chcesz poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Chevroleta Malibu już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się rozróżnić wszystkie problemy, które występują na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Chevrolecie Malibu już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej ogólnych sytuacji w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby rozwiązać ten problem
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie odpowiadać, najprawdopodobniej jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Chevroleta Malibu włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Chevrolet Malibu

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Chevroleta Malibu już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: W takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, najprawdopodobniej występuje błąd, musisz spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa, możesz zaktualizować GPS swojego Chevroleta Malibu, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Chevroleta Malibu włącza się i wyłącza bez powodu: w tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w Chevrolecie Malibu?

Aby poznać więcej wskazówek dotyczących Chevroleta Malibu, spójrz na kategorię Chevrolet Malibu.

Ссылка на основную публикацию