Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Citroen C6 nie działa!

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, dużym wykorzystaniem smartfonów, całodobowego dostępu do internetu i portali społecznościowych było oczywiste, że samochody będą podążać za tym zjawiskiem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Citroenem C24, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Choć przynosi to określony komfort, z technologią pojawiają się również problemy. W tym artykule postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Citroen C6. Aby to osiągnąć, na początek poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Citroen C6 i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Citroen C6

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Citroena C6 przestał działać, najpierw poznamy wszystkie pozytywne cechy, jakie zapewni Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista pozytywnych aspektów i ciekawych funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój samochód:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie spowodowanych przez system operacyjny zawarty na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Świeci się kontrolka ABS w Citroen C5 Aircross, co robić ?

.

Problemy z ekranem dotykowym Citroen C6

Przejdziemy teraz do sekcji, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Citroena C6 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje, które istnieją na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, na tej stronie są najważniejsze z nich, których możesz doświadczać:

 • Ekran dotykowy w moim Citroen C6 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej podstawowych przypadków w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, z pewnością jest to błąd w systemie operacyjnym twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Citroena C6 włącza się i wyłącza bez przyczyny: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać ekran dotykowy Citroen C6

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy twojego Citroena C6 już nie działa? , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z najważniejszych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak powiedzieliśmy wcześniej, z pewnością jest to błąd, przez który przechodzisz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko twój GPS jest w błędzie, możesz zaktualizować GPS swojego Citroena C6, postępując zgodnie z tym tutorialem.
 • Ekran dotykowy Twojego Citroena C6 włącza się i wyłącza bez powodu: W tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Citroena C5 ?

Aby poznać więcej wskazówek dotyczących Citroena C6, zajrzyj do kategorii Citroen C6.

Ссылка на основную публикацию