Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Fiata Grande Punto nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, powszechnym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i portalami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą dostosowywać się do tych zjawisk. A po erze radia samochodowego DVD, które mogło być wbudowane w Fiata Grande Punto, od kilku lat wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż daje to specyficzny komfort, z technologią wiążą się również obawy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Fiacie Grande Punto. Aby to zrobić, najpierw poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Fiacie Grande Punto i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Fiacie Grande Punto

Zanim zobaczymy, dlaczego ekran dotykowy Twojego Fiata Grande Punto przestał działać, najpierw poznamy wszystkie pozytywne cechy, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Fiata Grande Punto

.

Problemy z ekranem dotykowym Fiat Grande Punto

Przejdziemy teraz do sekcji, którą najbardziej chcesz poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Fiata Grande Punto już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, na tej stronie są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Fiacie Grande Punto już się nie włącza: Jest to jedna z najczęstszych sytuacji w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli Twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, prawie na pewno jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Fiata Grande Punto włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak poprawić ekran dotykowy Fiat Grande Punto

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Fiata Grande Punto już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takich okolicznościach, jak wyjaśniliśmy wcześniej, prawie na pewno przechodzisz przez błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Fiata Grande Punto, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Fiata Grande Punto włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: w tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Fiat Grande Punto ?

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Fiata Grande Punto, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Fiat Grande Punto.

Ссылка на основную публикацию