Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Ford Flex nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, znaczącym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i sieciami społecznościowymi stało się jasne, że samochody podążą za tym zjawiskiem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Fordem Flex, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak zapewnia to specyficzny komfort, a wraz z technologią pojawiają się również obawy. W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Ford Flex. Aby to osiągnąć, na początek zobaczymy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Ford Flex i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Ford Flex

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Ford Flex już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne aspekty, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, czyli tych, które producent dostarcza, a nie kupowanych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista pozytywnych aspektów i ciekawych funkcji ekranu dotykowego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Ford Flex ?

.

Problemy z ekranem dotykowym Ford Flex

Przejdziemy teraz do części, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Ford Flex już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje, które istnieją na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, na tej stronie są najważniejsze z nich, przez które możesz przechodzić:

 • Ekran dotykowy w moim Ford Flex już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej podstawowych sytuacji w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby rozwiązać ten problem
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i już nie reaguje, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Ford Flexa włącza się i wyłącza bez przyczyny: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Ford Flex

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Ford Flex już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z najważniejszych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: W takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa nieprawidłowo, możesz zaktualizować GPS swojego Ford Flex, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Ford Flex włącza się i wyłącza bez powodu: W tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w Ford Flex ?

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Ford Flex, przejdź do naszej kategorii Ford Flex.

Ссылка на основную публикацию