Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Land Rover Defender nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, znacznym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i sieciami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą podążać za trendem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Land Roverem Defenderem, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak zapewnia to specyficzny komfort, a wraz z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Land Rover Defender. Aby to osiągnąć, najpierw poznamy cechy posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Land Rover Defender i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Land Rover Defender

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Land Rovera Defendera już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne aspekty, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Oto lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Land Rover Defender?

.

Problemy z ekranem dotykowym Land Rover Defender

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojego Land Rovera Defendera już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, na tej stronie są najważniejsze z nich, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy mojego Land Rovera Defendera już się nie włącza: Jest to jedna z najczęstszych sytuacji w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli Twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, prawie na pewno jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Land Rovera Defendera włącza się i wyłącza bez powodu: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Land Rover Defender

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Land Rovera Defendera już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z najważniejszych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak powiedzieliśmy wcześniej, prawie na pewno napotykasz błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS swojego Land Rovera Defendera, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Land Rovera Defendera włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który naprawi problem.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Land Rover Defender ?

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Land Rover Defender, spójrz na kategorię Land Rover Defender.

Ссылка на основную публикацию