Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Mercedes Benz GLK nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, powszechnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych stało się oczywiste, że samochody będą się trzymać tych zjawisk. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Mercedesa GLK, od kilku lat wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż zapewnia to pewien komfort, z technologią wiążą się również zmartwienia. W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Mercedes Benz GLK. Aby to osiągnąć, na początek odkryjemy zalety posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Mercedes Benz GLK i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Mercedes Benz GLK

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Mercedesa GLK już nie działa, najpierw odkryjemy wszystkie pozytywne aspekty, które zapewni Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, czyli tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. Na tej stronie znajduje się lista pozytywnych aspektów i interesujących funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój pojazd silnikowy:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w jego pojeździe silnikowym spowodowanych przez system operacyjny zintegrowany z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się w moim Mercedesie GLK, co robić?

.

Problemy z ekranem dotykowym Mercedes Benz GLK

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojego Mercedesa GLK już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, oto najważniejsze, przez które możesz przejść:

 • Ekran dotykowy w moim Mercedes Benz GLK już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej podstawowych przypadków w pojeździe silnikowym z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i przestaje odpowiadać, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Mercedesa Benz GLK włącza się i wyłącza bez powodu: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Mercedes Benz GLK

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Mercedes Benz GLK już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z najważniejszych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, najczęściej będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, przez który przechodzisz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa nieprawidłowo, możesz zaktualizować GPS swojego Mercedes Benz GLK, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Mercedes Benz GLK włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak wyjąć tylne siedzenie Mercedes Benz GLK ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedes Benz GLK, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Benz GLK.

Ссылка на основную публикацию