Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Mercedes Cla nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i stron internetowych stało się jasne, że samochody będą podążać za tym kierunkiem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Mercedesa Cla, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również zmartwienia. W tym artykule postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Mercedesie Cla. Aby to osiągnąć, na początek poznamy cechy posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Mercedesie Cla i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Mercedesie Cla

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Mercedesa Cla już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne punkty, które zapewni Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. Oto lista pozytywnych aspektów i interesujących funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój pojazd silnikowy:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w jego pojeździe silnikowym dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Dlaczego mój Mercedes Benz CLA Class pachnie spalonym plastikiem?

.

Komplikacje z ekranem dotykowym Mercedes Cla

Przejdziemy teraz do sekcji, którą najbardziej chcesz poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Mercedesa Cla już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się określić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu mechanicznego. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Mercedesie Cla już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej podstawowych przypadków w pojeździe silnikowym z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i przestaje odpowiadać, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Mercedesa Cla włącza się i wyłącza bez przyczyny: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać ekran dotykowy Mercedes Cla

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Mercedesa Cla już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: W takim przypadku, jak powiedzieliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS działa, możesz zaktualizować GPS swojego Mercedesa Cla, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Mercedesa Cla włącza się i wyłącza bez przyczyny: w tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa przyklejony do mojego Mercedesa Cla, co robić ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedesa Cla, zapoznaj się z naszą kategorią Mercedes Cla.

Ссылка на основную публикацию