Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Nissana Micra nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do internetu i stron internetowych było oczywiste, że za zjawiskami podążą samochody. A po erze radia samochodowego DVD, które można było wbudować w Nissana Micra, od kilku lat wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż zapewnia to specyficzny komfort, z technologią wiążą się również zmartwienia. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Nissan Micra. Aby to zrobić, najpierw zobaczymy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Nissan Micra i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Nissan Micra

Zanim sprawdzimy, dlaczego ekran dotykowy Twojego Nissana Micra już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne aspekty, jakie zapewni Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Oto lista pozytywnych aspektów i interesujących funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój samochód:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie spowodowanych przez system operacyjny zawarty na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Nissana Micra 4

.

Problemy z ekranem dotykowym Nissana Micra

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojego Nissana Micra już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje, które istnieją na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, oto główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Nissan Micra już się nie włącza: Jest to jeden z najczęstszych przypadków w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, z pewnością jest to błąd w systemie operacyjnym twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Nissana Micra włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać problem z ekranem dotykowym Nissan Micra

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Nissana Micra już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków jest to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, z pewnością jest to błąd, który napotykasz, musisz spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS Nissana Micra, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Nissana Micra włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowego Nissana Micra 4 na 5-osobowego?

Więcej wskazówek dotyczących Nissana Micra znajdziesz w kategorii Nissan Micra.

Ссылка на основную публикацию