Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Opla Zafiry nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, powszechnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych było oczywiste, że samochody będą podążać za tym kierunkiem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Opla Zafiry, od kilku lat wiele samochodów jest produkowanych z ekranami dotykowymi. Daje to jednak swoisty komfort, a wraz z technologią pojawia się też problem. W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Oplu Zafirze. Aby to osiągnąć, na początek zobaczymy cechy posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Oplu Zafirze i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Oplu Zafirze

Zanim zobaczymy, dlaczego ekran dotykowy Twojego Opla Zafiry już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne aspekty, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Oto lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie spowodowanych przez system operacyjny zawarty na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Oplu Zafira Tourer ?

.

Komplikacje dotyczące ekranu dotykowego Opla Zafiry

Przejdziemy teraz do sekcji, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Opla Zafiry już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się zidentyfikować wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, oto najważniejsze z nich, których możesz doświadczać:

 • Ekran dotykowy w moim Oplu Zafirze już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej ogólnych przypadków w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i przestaje odpowiadać, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Opla Zafiry włącza się i wyłącza bez powodu: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać problem z ekranem dotykowym Opel Zafira

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Opla Zafiry już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z najważniejszych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: W takim przypadku, jak wspomnieliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Opla Zafiry, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Opla Zafiry włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak wyłączyć alarm pasa w Oplu Zafirze ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Opla Zafiry, zapoznaj się z naszą kategorią Opel Zafira.

Ссылка на основную публикацию