Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Peugeot Partner 2 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do internetu i stron internetowych stało się jasne, że samochody dostosują się do tych zjawisk. A po erze radia samochodowego DVD, które mogło być wbudowane w Peugeot Partner 24, od kilku lat wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Peugeot Partner 2. Aby to osiągnąć, najpierw poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Peugeot Partner 2 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Peugeot Partner 2

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Peugeot Partner 2 już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne cechy, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych które producent dostarcza, a nie kupowanych w centrach samochodowych. W tym artykule znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Maska utknęła w moim Peugeot Partner Tepee, co mogę zrobić?

.

Powikłania ekranu dotykowego Peugeot Partner 2

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojego Peugeot Partner 2 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się określić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, na tej stronie znajdują się główne, przez które możesz przechodzić:

 • Ekran dotykowy w moim Peugeot Partner 2 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej podstawowych przypadków w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i już nie reaguje, najprawdopodobniej jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Peugeot Partner 2 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać problem z ekranem dotykowym Peugeot Partner 2

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Peugeot Partner 2 już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków jest to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: W takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, najprawdopodobniej występuje błąd, musisz spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa nieprawidłowo, możesz zaktualizować GPS swojego Peugeot Partner 2, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Peugeot Partner 2 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Peugeot Partner?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Peugeot Partner 2, spójrz na kategorię Peugeot Partner 2.

Ссылка на основную публикацию