Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Peugeot Partner nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych było oczywiste, że samochody będą podążać za trendem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Peugeot Partnera, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Daje to jednak pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się też zmartwienia. W tym artykule postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Peugeot Partner. Aby to zrobić, najpierw odkryjemy zalety posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Peugeot Partner i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Peugeot Partner

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Peugeot Partner przestał działać, najpierw odkryjemy wszystkie pozytywne cechy, które zapewni Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, czyli tych zawartych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. Oto lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego zawartego w Twoim pojeździe silnikowym:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim pojeździe silnikowym dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Przyśpieszające wibracje w Peugeot Partner 2, co robić ?

.

Powikłania ekranu dotykowego Peugeot Partner

Przejdziemy teraz do części, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Peugeot Partner już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się określić wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, na tej stronie są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Peugeot Partner już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej podstawowych sytuacji w pojeździe silnikowym z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i już nie reaguje, najprawdopodobniej jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Peugeot Partner włącza się i wyłącza bez powodu: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak poprawić ekran dotykowy Peugeot Partner

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Peugeot Partner już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, najczęściej jest to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: W takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, najprawdopodobniej występuje błąd, musisz spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa nieprawidłowo, możesz zaktualizować GPS swojego Peugeot Partner, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Peugeot Partner włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Peugeot Partner ?

Więcej wskazówek na temat Peugeot Partner znajdziesz w kategorii Peugeot Partner.

Ссылка на основную публикацию