Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Renault Kangoo 2 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych stało się jasne, że samochody będą trzymać się ruchu. A po erze radia samochodowego DVD, które mogło być wbudowane w Renault Kangoo 24, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również obawy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Renault Kangoo 2. Aby to zrobić, na początek zobaczymy cechy posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Renault Kangoo 2 i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Renault Kangoo 2

Zanim sprawdzimy, dlaczego ekran dotykowy Twojego Renault Kangoo 2 już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne punkty, które zapewni Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista pozytywnych aspektów i ciekawych funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój samochód:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Renault Kangoo 2 ?

.

Powikłania ekranu dotykowego Renault Kangoo 2

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojego Renault Kangoo 2 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje, które istnieją na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, przez które możesz przechodzić:

 • Ekran dotykowy w moim Renault Kangoo 2 już się nie włącza: Jest to jedna z najczęstszych sytuacji w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i już nie reaguje, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Renault Kangoo 2 włącza się i wyłącza bez przyczyny: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Renault Kangoo 2

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Renault Kangoo 2 już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: W takim przypadku, jak wspomnieliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, który napotykasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Renault Kangoo 2, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Renault Kangoo 2 włącza się i wyłącza bez przyczyny: W tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który naprawi problem.
Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie mojego Renault Kangoo?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Renault Kangoo 2, zajrzyj do kategorii Renault Kangoo 2.

Ссылка на основную публикацию