Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Skoda Karoq nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, powszechnym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i portalami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą dostosowywać się do tych zjawisk. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Skody Karoq, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Skodzie Karoq. Aby to zrobić, na początek zobaczymy cechy posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Skodzie Karoq i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Skodzie Karoq

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojej Skody Karoq przestał działać, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne cechy, które zapewni Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. W tym artykule znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego z Twoim pojazdem silnikowym:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim pojeździe silnikowym dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Problemy z ekranem dotykowym Skoda Karoq

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojej Skody Karoq już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się zidentyfikować wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, na tej stronie znajdują się główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w mojej Skodzie Karoq już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej ogólnych sytuacji w pojeździe silnikowym z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby rozwiązać ten problem
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, z pewnością jest to błąd w systemie operacyjnym twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojej Skody Karoq włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Skoda Karoq ?

Jak rozwiązać ekran dotykowy Skoda Karoq

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojej Skody Karoq już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: w takiej sytuacji, jak wspomnieliśmy wcześniej, z pewnością jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS swojej Skody Karoq, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojej Skody Karoq włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Skody Karoq, spójrz na kategorię Skoda Karoq.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector