Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Subaru Impreza nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowym dostępem do internetu i portalami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą podążać za tymi zjawiskami. A po erze radia samochodowego DVD, które mogło być wbudowane w Subaru Impreza, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Daje to jednak swoisty komfort, a wraz z technologią pojawiają się też problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już na Subaru Impreza. Aby to osiągnąć, najpierw poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Subaru Impreza i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Subaru Impreza

Zanim sprawdzimy, dlaczego ekran dotykowy Twojego Subaru Imprezy już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne punkty, które przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych które producent dostarcza, a nie kupowanych w centrach samochodowych. W tym artykule znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Problemy z ekranem dotykowym Subaru Impreza

Przejdziemy teraz do części, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Subaru Imprezy już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się określić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Subaru Imprezie już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej podstawowych sytuacji w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i już nie reaguje, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Subaru Imprezy włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Subaru Impreza ?

Jak rozwiązać ekran dotykowy Subaru Impreza

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Subaru Impreza już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak powiedzieliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, przez który przechodzisz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko twój GPS jest w błędzie, możesz zaktualizować GPS swojego Subaru Impreza, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Subaru Imprezy włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Impreza, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector