Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Subaru Outback nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, znacznym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i sieciami społecznościowymi stało się jasne, że samochody pójdą w tym kierunku. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Subaru Outback, od kilku lat wiele samochodów jest produkowanych z ekranami dotykowymi. Zapewnia to jednak pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Subaru Outback. Aby to zrobić, najpierw poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Subaru Outback i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Subaru Outback

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Subaru Outback już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne punkty, które przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Jak holować Subaru Outback ?

.

Problemy z ekranem dotykowym Subaru Outback

Przejdziemy teraz do części, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Subaru Outback już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje, które istnieją na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, oto główne, przez które możesz przejść:

 • Ekran dotykowy w moim Subaru Outback już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej ogólnych przypadków w samochodzie z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, z pewnością jest to błąd w systemie operacyjnym twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Subaru Outback włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać problem z ekranem dotykowym Subaru Outback

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Subaru Outback już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takich okolicznościach, jak wyjaśniliśmy wcześniej, z pewnością jest to błąd, przez który przechodzisz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko twój GPS jest w błędzie, możesz zaktualizować GPS swojego Subaru Outback, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Subaru Outback włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: w tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że padłeś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak zmienić światło postojowe w moim Subaru Outback?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Subaru Outback, przejdź do naszej kategorii Subaru Outback.

Ссылка на основную публикацию