Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagen Golf 7 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, znacznym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i portalami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą trzymać się tego kierunku. A po erze radia samochodowego DVD, które mogło być wbudowane w Volkswagena Golfa 24, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż daje to specyficzny komfort, z technologią wiążą się również obawy. W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagenie Golfie 7. Aby to osiągnąć, na początek odkryjemy cechy posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Volkswagenie Golfie 7 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagenie Golfie 7

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa 7 już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne punkty, które zapewni Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. W tym artykule znajduje się lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój samochód:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Problemy z ekranem dotykowym Volkswagen Golf 7

Przejdziemy teraz do części, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa 7 już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się rozróżnić wszystkie komplikacje, które istnieją na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, oto główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa 7 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej podstawowych przypadków w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie odpowiadać, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa 7 włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Volkswagenie Golfie 3

Jak poprawić ekran dotykowy Volkswagen Golf 7

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa 7 już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: w takich okolicznościach, jak wspomnieliśmy wcześniej, prawdopodobnie napotykasz błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 7, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa 7 włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector