Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagen Golf 8 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i sieciami społecznościowymi stało się oczywiste, że samochody będą podążać za ruchem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Volkswagena Golfa 24, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż przynosi to pewien komfort, wraz z technologią pojawiają się również zmartwienia. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagenie Golfie 8. Aby to zrobić, na początek odkryjemy cechy posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Volkswagen Golf 8 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagenie Golfie 8

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa 8 już nie działa, najpierw odkryjemy wszystkie pozytywne cechy, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych dostarczonych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Oto lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w jego samochodzie spowodowanych przez system operacyjny zawarty na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w Volkswagenie Golfie ?

.

Problemy z ekranem dotykowym Volkswagen Golf 8

Przejdziemy teraz do sekcji, którą najbardziej chcesz poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa 8 już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się rozróżnić wszystkie problemy, które występują na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, oto najważniejsze, przez które możesz przejść:

 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa 8 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej podstawowych przypadków w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie odpowiadać, z pewnością jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa 8 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak naprawić ekran dotykowy Volkswagen Golf 8

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa 8 już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z najważniejszych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: w takich okolicznościach, jak powiedzieliśmy wcześniej, z pewnością jest to błąd, który napotykasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa 8, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa 8 włącza się i wyłącza bez żadnego wyjaśnienia: w tym przypadku jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa zablokowała się w Volkswagenie Golfie 6?

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 8.

Ссылка на основную публикацию