Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagen Polo 4 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, dużym wykorzystaniem smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych, stało się oczywiste, że samochody będą się do tego pasować. A po erze radia samochodowego DVD, które można było wbudować w Volkswagen Polo 24, od kilku lat wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż daje to pewien komfort, z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagen Polo 4. Aby to zrobić, na początek zobaczymy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Volkswagen Polo 4 i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagen Polo 4

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo 4 już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne cechy, które zapewni Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Oto lista pozytywnych aspektów i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego z Twoim samochodem:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim poziomie paliwa w moim Volkswagen Polo?

.

Komplikacje ekranu dotykowego Volkswagen Polo 4

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej chciałbyś poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Polo 4 już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się określić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, przez które możesz przejść:

 • Ekran dotykowy w moim Volkswagen Polo 4 już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej ogólnych sytuacji w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie reagować, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Polo 4 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać ekran dotykowy Volkswagen Polo 4

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo 4 już nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak powiedzieliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Polo 4, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo 4 włącza się i wyłącza bez żadnego wyjaśnienia: w tym przypadku jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak uruchomić Volkswagena Polo 3 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 4, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Polo 4.

Ссылка на основную публикацию