Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagen Polo 5 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, znacznym wykorzystaniem smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych stało się jasne, że samochody pójdą w tym kierunku. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Volkswagenem Polo 24, od kilku lat wiele samochodów jest produkowanych z ekranami dotykowymi. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagen Polo 5. Aby to zrobić, na początek odkryjemy cechy posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Volkswagen Polo 5 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagen Polo 5

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Polo 5 przestał działać, najpierw poznamy wszystkie pozytywne cechy, jakie zapewni Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych wbudowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. W tym artykule znajduje się lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego wbudowanego w Twój samochód:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Problemy z ekranem dotykowym Volkswagen Polo 5

Przejdziemy teraz do działu, który najbardziej Cię interesuje dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Polo 5 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się zidentyfikować wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, oto główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Volkswagen Polo 5 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej ogólnych przypadków w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, z pewnością jest to błąd w systemie operacyjnym twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Polo 5 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Volkswagen Polo 5, który już nie przyspiesza

Jak naprawić ekran dotykowy Volkswagen Polo 5

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo 5 już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, najczęściej jest to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: w takiej sytuacji, jak wspomnieliśmy wcześniej, z pewnością jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Polo 5, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo 5 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: w tym przypadku jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który naprawi problem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 5, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Polo 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector