Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagen Polo 6 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, dużym wykorzystaniem smartfonów, całodobowego dostępu do internetu i stron internetowych było oczywiste, że samochody będą trzymać się tego kierunku. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Volkswagena Polo 24, od kilku lat wiele samochodów jest produkowanych z ekranami dotykowymi. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również problemy. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagen Polo 6. Aby to osiągnąć, na początek zobaczymy zalety posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Volkswagen Polo 6 i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagen Polo 6

Zanim sprawdzimy, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Polo 6 już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne aspekty, jakie zapewni Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, czyli tych zawartych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. Na tej stronie znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego w Twoim pojeździe silnikowym:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim pojeździe silnikowym spowodowanych przez system operacyjny zawarty na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Problemy z ekranem dotykowym Volkswagen Polo 6

Przejdziemy teraz do sekcji, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Polo 6 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się określić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, na tej stronie są najważniejsze z nich, których możesz doświadczać:

 • Ekran dotykowy w moim Volkswagen Polo 6 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej podstawowych przypadków w pojeździe silnikowym z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i już nie reaguje, najprawdopodobniej jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Polo 6 włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo?

Jak poprawić ekran dotykowy Volkswagen Polo 6

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo 6 nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z najważniejszych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takich okolicznościach, jak powiedzieliśmy wcześniej, najprawdopodobniej napotykasz błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Polo 6, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo 6 włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 6, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector