Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagen Polo nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, powszechnym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i sieciami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą podążać za ruchem. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Volkswagenem Polo, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Niemniej jednak przynosi to pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również zmartwienia. W tym artykule postaramy się pomóc Ci naprawić problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagen Polo. Aby to osiągnąć, na początek odkryjemy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne komplikacje ekranu dotykowego w Volkswagenie Polo i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagen Polo

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Polo już nie działa, najpierw odkryjemy wszystkie pozytywne cechy, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, czyli tych dołączonych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. W tym artykule znajduje się lista pozytywnych aspektów i ciekawych funkcji ekranu dotykowego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Problemy z ekranem dotykowym Volkswagen Polo

Przejdziemy teraz do działu, który najbardziej Cię interesuje dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Polo już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się określić wszystkie komplikacje występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych komplikacji, ale to powiedziawszy, oto główne, przez które możesz przejść:

 • Ekran dotykowy w moim Volkswagen Polo już się nie włącza: Jest to jedna z najczęstszych sytuacji w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie reagować, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagen Polo włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W takim przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Problem z migaczem Volkswagen Polo 6, co robić ?

Jak poprawić ekran dotykowy Volkswagen Polo

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo nie działa , postaramy się podać Ci rozwiązania każdej z komplikacji, które możesz napotkać. Poniżej znajdują się rozwiązania każdej z głównych komplikacji ekranu dotykowego:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: w takich okolicznościach, jak wspomnieliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, przez który przechodzisz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa nieprawidłowo, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagen Polo, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagen Polo włącza się i wyłącza bez żadnego wyjaśnienia: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nie możesz niczego zlokalizować, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo, spójrz na kategorię Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector