Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagen Transporter nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, powszechnym wykorzystaniem smartfonów, całodobowego dostępu do Internetu i stron internetowych stało się jasne, że samochody będą trzymać się ruchu. A po erze radia samochodowego DVD, które można było zintegrować z Volkswagenem Transporterem, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Zapewnia to jednak pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również problemy. W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagen Transporter. Aby to zrobić, na początek zobaczymy cechy posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Volkswagen Transporter i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagen Transporter

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Transportera już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne aspekty, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych dostarczonych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. W tym artykule znajduje się lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS z ekranem o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Komplikacje ekranu dotykowego Volkswagen Transporter

Przejdziemy teraz do części, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Transportera już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się określić wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, których możesz doświadczać:

 • Ekran dotykowy w moim Volkswagen Transporterze już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej ogólnych przypadków w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknął na stronie i przestaje odpowiadać, prawdopodobnie jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Transportera włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Nieszczelny wtryskiwacz w moim Volkswagen Transporterze 5, co robić ?

Jak naprawić ekran dotykowy Volkswagen Transporter

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Transportera już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takich okolicznościach, jak powiedzieliśmy wcześniej, prawdopodobnie jest to błąd, którego doświadczasz, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa nieprawidłowo, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Transportera, postępując zgodnie z tym przewodnikiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagen Transporter włącza się i wyłącza bez powodu: w takim przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który naprawi problem.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Transporter, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector