Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagena Golfa nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, powszechnym wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i portalami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą dostosowywać się do tych zjawisk. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Volkswagena Golfa, od kilku lat wiele samochodów jest produkowanych z ekranami dotykowymi. Daje to jednak swoisty komfort, a wraz z technologią pojawiają się też zmartwienia. W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagenie Golfie. Aby to osiągnąć, na początek zobaczymy cechy posiadania ekranu dotykowego w pojeździe silnikowym, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Volkswagenie Golfie i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagenie Golfie

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne aspekty, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skupimy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, tych zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach motoryzacyjnych. Na tej stronie znajduje się lista zalet i interesujących funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego z Twoim pojazdem silnikowym:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość przyklejenia się do toru GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w jego pojeździe silnikowym spowodowanych przez system operacyjny zintegrowany z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w przeciwieństwie do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Volkswagena Golfa 7 ?

.

Komplikacje z ekranem dotykowym Volkswagen Golf

Przejdziemy teraz do części, którą poznałeś najbardziej entuzjastycznie dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa już nie działa? Aby to osiągnąć, staraliśmy się rozróżnić wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego pojazdu silnikowego. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa już się nie włącza: Jest to jedna z najczęstszych sytuacji w pojeździe silnikowym z ekranem, w większości przypadków jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego pojazdu silnikowego już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie odpowiadać, prawie na pewno jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Golfa włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak rozwiązać problem z ekranem dotykowym Volkswagen Golf

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał sprawdzić stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak wyjaśniliśmy wcześniej, prawie na pewno występuje błąd, musisz spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS powoduje błąd, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Golfa, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagena Golfa włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz pojazd silnikowy do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Volkswagena Golfa 3 ?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf.

Ссылка на основную публикацию