Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volkswagena Tourana nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, intensywnym korzystaniem ze smartfonów, całodobowego dostępu do internetu i stron internetowych stało się jasne, że samochody będą się trzymać tych zjawisk. A po erze radia samochodowego DVD, które można było dodać do Volkswagena Tourana, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Zapewnia to jednak pewien komfort, a wraz z technologią pojawiają się również zmartwienia. Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volkswagenie Touranie. Aby to osiągnąć, na początek zobaczymy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Volkswagen Touran i wreszcie jak je poprawić.

Zalety ekranu dotykowego w Volkswagenie Touranie

Zanim dowiemy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Tourana już nie działa, najpierw zobaczymy wszystkie pozytywne punkty, które przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista pozytywnych aspektów i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego z Twoim samochodem:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zawartemu na ekranie
 • Zsynchronizuj swój smartfon i konsekwentnie odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł
Weiterlesen:
Okno zablokowane w Volkswagen Touran 2, co mogę zrobić?

.

Komplikacje dotyczące ekranu dotykowego Volkswagena Tourana

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej chciałbyś poznać dlaczego ekran dotykowy mojego Volkswagena Tourana już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się określić wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, w tym artykule są najważniejsze, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Volkswagenie Touranie już się nie włącza: Jest to jedna z najbardziej podstawowych sytuacji w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli Twój ekran utknie na stronie i przestanie reagować, prawie na pewno jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volkswagena Tourana włącza się i wyłącza bez powodu: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.

Jak poprawić ekran dotykowy Volkswagen Touran

Po odkryciu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volkswagena Tourana już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z najważniejszych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zawieszony: w takim przypadku, jak powiedzieliśmy wcześniej, prawie na pewno napotykasz błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli tylko Twój GPS działa, możesz zaktualizować GPS swojego Volkswagena Tourana, postępując zgodnie z tym samouczkiem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volkswagena Tourana włącza się i wyłącza bez powodu: w tej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz znaleźć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.
Weiterlesen:
Jak zablokować Volkswagena Tourana 2 z rozładowaną baterią?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Tourana, spójrz na kategorię Volkswagen Touran.

Ссылка на основную публикацию