Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Ekran dotykowy Volvo XC90 nie działa

Wraz z demokratyzacją nowych technologii, szerokim wykorzystaniem smartfonów, całodobowym dostępem do Internetu i portalami społecznościowymi było oczywiste, że samochody będą trzymać się tego trendu. A po erze radia samochodowego DVD, które można było wbudować w Volvo XC24, od kilku lat wiele samochodów jest wyposażonych w ekrany dotykowe. Chociaż przynosi to pewien komfort, z technologią pojawiają się również problemy. W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem problem z ekranem dotykowym, który nie działa już w Volvo XC90. Aby to zrobić, najpierw poznamy zalety posiadania ekranu dotykowego w samochodzie, a następnie różne problemy z ekranem dotykowym w Volvo XC90 i wreszcie jak je rozwiązać.

Zalety ekranu dotykowego w Volvo XC90

Zanim przyjrzymy się, dlaczego ekran dotykowy Twojego Volvo XC90 już nie działa, najpierw poznamy wszystkie pozytywne aspekty, jakie przyniesie Ci ten sprzęt. Skoncentrujemy się tylko na natywnych ekranach dotykowych, zintegrowanych przez producenta, a nie zakupionych w centrach samochodowych. Na tej stronie znajduje się lista zalet i ciekawych funkcji ekranu dotykowego zintegrowanego w Twoim samochodzie:

 • Możliwość oglądania treści multimedialnych na ekranie.
 • Możliwość śledzenia śladu GPS za pomocą ekranu o sporych rozmiarach.
 • Uzyskaj dostęp do wielu opcji ustawień w swoim samochodzie dzięki systemowi operacyjnemu zintegrowanemu z ekranem
 • Zsynchronizuj swój smartfon i dzięki temu odbieraj połączenia.
 • Łatwość obsługi ekranu dotykowego w porównaniu do wcześniej używanych przycisków i pokręteł

.

Problemy z ekranem dotykowym Volvo XC90

Przejdziemy teraz do części, którą najbardziej interesuje Cię poznanie dlaczego ekran dotykowy mojego Volvo XC90 już nie działa? Aby to zrobić, staraliśmy się zidentyfikować wszystkie problemy występujące na ekranach dotykowych Twojego samochodu. Nie ma 50 różnych problemów, ale to powiedziawszy, w tym artykule są główne, z którymi możesz się spotkać:

 • Ekran dotykowy w moim Volvo XC90 już się nie włącza: Jest to jeden z najbardziej ogólnych przypadków w samochodzie z ekranem, w wielu przypadkach jest to problem z zasilaniem, przejdź do następnej sekcji, aby uzyskać rozwiązanie tego problemu
 • Ekran dotykowy mojego samochodu już nie reaguje: Jeśli ekran utknie na stronie i przestanie odpowiadać, najprawdopodobniej jest to błąd w systemie operacyjnym Twojego ekranu.
 • Ekran dotykowy mojego Volvo XC90 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym przypadku z pewnością jesteś ofiarą zwarcia.
Weiterlesen:
Fotel utknął Volvo XC90 na swoim miejscu

Jak poprawić ekran dotykowy Volvo XC90

Po widzeniu dlaczego ekran dotykowy Twojego Volvo XC90 już nie działa , postaramy się podać rozwiązania każdego z napotkanych problemów. Poniżej znajdują się rozwiązania każdego z głównych problemów z ekranem dotykowym:

 • Ekran dotykowy w ogóle się nie włącza: W takim przypadku będziesz musiał spojrzeć na stronę zasilania ekranu dotykowego, w większości przypadków będzie to przepalony bezpiecznik, więc sprawdź stan bezpiecznika.
 • Ekran dotykowy jest zamrożony: w takich okolicznościach, jak wspomnieliśmy wcześniej, najprawdopodobniej przechodzisz przez błąd, będziesz musiał spróbować odłącz/podłącz bezpieczniki, aby ponownie uruchomić ekran . Jeśli to nie zadziała, możesz mieć problem z wersją systemu operacyjnego ekranu, pamiętaj, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli to tylko Twój GPS jest podsłuchowy, możesz zaktualizować GPS swojego Volvo XC90, postępując zgodnie z tym artykułem.
 • Ekran dotykowy Twojego Volvo XC90 włącza się i wyłącza bez wyjaśnienia: W tym scenariuszu jest bardzo prawdopodobne, że jesteś ofiarą zwarcia. Sprawdź stan swoich bezpieczników i złączy, jeśli nic nie możesz odkryć, zabierz samochód do elektryka samochodowego, który może rozwiązać problem.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo XC90, przejdź do naszej kategorii Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector