Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fiat 500 L, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz problem ze swoim Fiatem 500 L i nie możesz dowiedzieć się, gdzie jest on spowodowany, nie martw się, jesteśmy na tej stronie, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te problemy. Jeśli w twojej sytuacji, twój Fiat 500 L zatrzymuje się podczas jazdy , musisz być bardziej niż zaniepokojony tym problemem. W tym przewodniku pomożemy Ci odkryć przyczynę problemu. Z przyjemnością dowiesz się jednak, że pojazd, który zatrzymuje się podczas jazdy, może powodować wiele różnych problemów, dlatego spróbuj sprawdzić je wszystkie pod kątem tego, jak zachowuje się Twój Fiat 500 L, gdy umiera podczas jazdy. Aby to zrobić, wymienimy teraz wszystkie części, które zostały znalezione jako zaangażowane, oraz wyzwalanie ich awarii, gdy Fiat 500 L ginie podczas jazdy.

Fiat 500 L, KTÓRY WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS JAZDY: TE CZĘŚCI

W rzeczywistości pomożemy Ci w dochodzeniu w sprawie źródło Twojego Fiata 500 L, który ginie podczas jazdy. Zbadaj wszystkie elementy, które w przypadku uszkodzenia spowodują napotkany problem.

ZAWÓR EGR

Zawór EGR jest jednym z elementów, które przysparzają kierowcy wiele kłopotów. Oczywiście zawór ten ma zwyczaj zatykania się w miarę upływu czasu lub spowodowany „cichą” jazdą Twojego Fiata 500 L. Może to skutkować słabą dyfuzją spalin, a gdy jest całkowicie zatkany, utratą mocy i prawdopodobnie przeciąganie na biegu jałowym. Przejrzyj ten szczegółowy przewodnik dotyczący problemów z zaworem EGR, aby uzyskać więcej informacji.

PRZEWÓD UZIEMIAJĄCY LUB KŁOPOT ELEKTRYCZNY

Czy Twój Fiat 500 L wyłącza się podczas jazdy? Nie zapomnij spojrzeć na swoją jednostkę elektryczną, czy jest to na przykład przewód uziemiający, który może wywołać zwarcie, czy też całkowicie uszkodzony obwód elektryczny, który nie może już przewodzić prądu. Jest to jeden z najtrudniejszych do wykrycia motywów… Sugerujemy, abyś spróbował odkryć „spaloną” część przewodu uziemiającego, co wskazywałoby, że pomiędzy przewodem a nadwoziem powstał łuk elektryczny, jednak bezwzględnie będziesz musiał skontaktuj się z profesjonalistą, aby rozwiązać ten problem.

Weiterlesen:
GPS Fiat 500 X nie działa Fiat 500 X

SIŁOWNIK JAŁOWY

Zadaniem tego komponentu jest kontrola prędkości obrotowej silnika na biegu jałowym Twojego Fiata 500 L. Jeśli jednostka silnikowa Fiata 500 L zatrzyma się nagle podczas postoju, na przykład na czerwonym świetle, sprawdź poziom zużycia siłownika .

POMPA PALIWA

Jedna z najbardziej oczywistych przyczyn, bez paliwa, powoduje zatrzymanie silnika. Często z biegiem lat filtr pompy paliwa może się zatkać lub pompa paliwa jest słaba i przestaje pompować. Tak czy inaczej, Twój Fiat 500 L mógłby się pozbyć podczas jazdy.

SYSTEM WTRYSKU PALIWA

To samo odbicie, które odkryto wcześniej, jednak w tej sytuacji jest to ostatnia faza wlotu paliwa do silnika. Zatarte wtryskiwacze, uszkodzona pompa wtryskowa lub czujnik i Twój Fiat 500 L może przestać działać lub całkowicie wyłączyć wtrysk paliwa. Problem z wtryskiem pojawia się zwykle, gdy wtrysk paliwa jest gorący.

PROBLEM NEIMAN

Neiman, głównie ze względu na stacyjkę, czasami przysporzy ci kłopotów i sprawi, że Twój Fiat 500 L będzie się go pozbył podczas jazdy. Ten element, który jest niezbędny do uruchomienia samochodu, służy również jako zabezpieczenie przed kradzieżą, które w przypadku awarii uniemożliwi normalną pracę Twojego Fiata 500 L.

CEWKI ZAPŁONOWE (TYLKO SILNIK BENZYNOWY)

Przedostatnim najważniejszym powodem zatrzymania się Fiata 500 L podczas jazdy jest cewka zapłonowa. To źródło jest istotne tylko dla samochodów benzynowych, ponieważ silnik działa w wyniku eksplozji, a nie kompresji. Jeśli twoje cewki są zbyt zużyte, nie będą już iskrzyć. Spójrz na tę stronę.

Weiterlesen:
Gorący silnik w moim Fiacie 500

AKUMULATOR / ALTERNATOR

Wreszcie równie dobrze można paść ofiarą zużytego akumulatora lub uszkodzonego alternatora. W obu sytuacjach brak energii zmagazynowanej w akumulatorze uniemożliwi pracę Fiata 500 L, ponieważ nie będzie on już w stanie zasilać najważniejszych części jednostki silnikowej.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Fiata 500 L, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Fiat 500 L.

Ссылка на основную публикацию