Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fiat Punto Evo, który przyspiesza sam

Dzisiejsze pojazdy są nieustannym źródłem wszelkiego rodzaju kłopotów, a między regularną konserwacją a nieprzewidzianymi awariami zwykle stanowią dużą pozycję budżetową. Ale niestety nie wszystkie awarie to po prostu kwestia pieniędzy. Niektóre z nich mogą zagrozić naszemu bezpieczeństwu, na przykład gdy Twoje Fiat Punto Evo przyspiesza sam . O tym jest dzisiejszy artykuł. Wiemy, że takie osiągi Twojego Fiata Punto Evo mogą być naprawdę niebezpieczne i przestraszyć, więc powinieneś to jak najszybciej poprawić, ponieważ używanie Fiata Punto Evo, jeśli taka sytuacja nie jest bezpieczna. Dlatego zaczniemy od samodzielnego przyspieszania Twojego Fiata Punto Evo, gdy jest zimno, a następnie odkryjemy, jak Twój Fiat Punto Evo przyspiesza samoczynnie, gdy jest gorący.

MÓJ Fiat Punto Evo, KTÓRY SAMO PRZYSPIESZA NA ZIMNO

Najpierw rozwiążemy wątpliwości dotyczące Twojego Fiat Punto Evo przyspiesza samoczynnie, gdy jest zimny. Pierwsza technika, jest bardzo prawdopodobne, że twój automatyczny rozrusznik nie jest wyregulowany lub uszkodzony , i tak, na zimno będzie się uruchamiał i jeśli jest niewłaściwie wyregulowany, może wysłać złą informację do dolotu, a to może skończyć się zbyt wysokimi obrotami na biegu jałowym. Drugą możliwością jest to, że twoje czujnik temperatury jest w złym stanie , więc Twój Fiat Punto Evo przyspiesza samoczynnie, gdy jest zimny, ponieważ generalnie będzie działał lepiej i poda właściwe informacje do ECU, gdy będzie ciepły. Jeśli sprawdziłeś te dwie rzeczy i nie są one wyjaśnieniem twoich obaw, musisz zabrać swojego Fiata Punto Evo do mechanika.

Weiterlesen:
Jak złożyć tylną kanapę w moim Fiacie Punto 2?

MÓJ Fiat Punto Evo przyspiesza bez powodu, gdy GORĄCO

Teraz dowiemy się, jak Twój Fiat Punto Evo przyspiesza samoczynnie, nawet gdy jest gorący. Jeśli więc Twój samochód to samochód benzynowy, nie zapomnij sprawdzić stanu korpusu przepustnicy. Niewątpliwie zatkany korpus przepustnicy może powodować problemy z dopływem powietrza do wnętrza silnika, gdy jest gorący, w takim przypadku mieszanka paliwowo-powietrzna może nie być dobra, a obroty na biegu jałowym Twojego Fiata Punto Evo mogą wymknąć się spod kontroli , więc czyszczenie tej części jest dość proste. Dodatkowo, jeśli twój regulator prędkości biegu jałowego jest zatkany, jak sama nazwa wskazuje, ta część jest przeznaczona do kontrolowania prędkości biegu jałowego Twojego Fiata Punto Evo, więc łatwo go wyjąć i wyczyścić, aby dowiedzieć się, czy nie jest to przyczyną Twojego niepokoju. Wreszcie, w najczęstszych przyczynach wyczerpania się paliwa w silniku Fiata Punto Evo, osłabiony alternator może spowodować, że Fiat Punto Evo samoczynnie przyspiesza, nawet gdy jest gorący. Niewątpliwie alternator dostarczający energię do twojego samochodu, jeśli się zmęczy, dostarczy znacznie mniej mocy, a samochód, który to sobie uświadomi, podniesie prędkość silnika, aby dopasować ją do mocy wyjściowej, wypróbuj go, aby dowiedzieć się, jak to działa. Jeśli jednak masz wrażenie, że Twój Fiat Punto Evo nie pracuje dobrze, nie wahaj się zajrzeć do tej dedykowanej zawartości, która może dać Ci więcej rozwiązań, aby rozwiązać Twój problem.

Więcej wskazówek dotyczących Fiata Punto Evo znajdziesz w kategorii Fiat Punto Evo.

Ссылка на основную публикацию