Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Audi S5 w pozycji

W tym artykule zajmiemy się problemem, który jest frustrujący, ale niezbyt poważny. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza lub drżącej jednostki silnika, bycie ofiarą zablokowane siedzenie w Audi S5 sama w sobie nie jest bardzo ważna. Chociaż może to uniemożliwić prawidłową instalację w pojeździe lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Audi S5, nic wielkiego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, przede wszystkim przyjrzymy się przednie siedzenie zablokowane w Audi S5 , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie zablokowane w Audi S5

Więc zaczynamy tę wytyczną na siedzenia przyklejone do Audi S5 przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera problem będzie mniej więcej podobny, skupimy się na dwóch różnych komplikacjach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Audi S5

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do Audi S5 a zwłaszcza jeśli masz komplikacje do złóż siedzenie . Zwróć uwagę, że w tej sytuacji samodzielne rozwiązanie problemu będzie skomplikowane. W rzeczywistości w większości przypadków jest to linka mechanizmu, która wyszła z przewodnika lub która się zerwała i aby uzyskać do niego dostęp, musisz całkowicie rozebrać siedzenie swojego Audi S5. Zachęcamy do podjęcia tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie zmienić cały mechanizm lub udać się do profesjonalisty, który łatwiej zrealizuje usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Audi S5

Druga możliwość przednie siedzenie przyklejone do Audi S5 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Z pewnością stanowi to problem, jeśli chcesz mieć najlepszą pozycję do jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca.

  • Fotel elektryczny zablokowany Audi S5:

    Pierwszą rzeczą, którą należy zweryfikować po zablokowaniu fotela elektrycznego w Audi S5, jest to, że ślizgi fotela są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie odkryjesz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zasilany prądem, a jeśli tak, to najprawdopodobniej będzie musiał zostać wymieniony.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tej sytuacji jest to tylko problem ciała obcego, które znalazło się w jednym z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego Audi S5. Zweryfikuj więc uważnie oba slajdy, nawet mały przedmiot może zablokować twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt użyty do wykonania mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Tylne siedzenie zablokowane Audi S5

Na koniec przyjrzymy się drugiej części naszych wytycznych: tylne siedzenie przyklejone do Twojego Audi S5 , oczywiście, tylne siedzenie twojego samochodu nie jest zbudowane z podobnymi mechanizmami jak twoje przednie siedzenia, a najogólniejsza sprawa, którą możesz znać, to nie można złożyć tylnego siedzenia Twojego Audi S5 nie więcej. Najbardziej ogólna sprawa to mechanizmy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Audi S5, zazwyczaj jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz bez niczyjej pomocy umieścić go z powrotem na stronie, ale generalnie dostęp do mechanizmu jest delikatny i wymaga wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne elementy, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zaklejona na Audi S5, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule, aby pomóc Ci to naprawić.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Audi S5, przejdź do naszej kategorii Audi S5.

Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Audi S5 ?
Ссылка на основную публикацию