Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Ford Tourneo w pozycji

Dzisiaj zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza, czy drżącej jednostki silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w Ford Tourneo sama w sobie nie jest bardzo dotkliwa. Niemniej jednak może to uniemożliwić prawidłową instalację w pojeździe lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Ford Tourneo, nic znaczącego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, początkowo skupimy się na przednie siedzenie zablokowane w Ford Tourneo , a następnie, w drugim kroku, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie zablokowane w Ford Tourneo

Więc zaczynamy tę stronę z treścią siedzenia przyklejone do Ford Tourneo przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera sprawa będzie z grubsza podobna, skupimy się na dwóch różnych kwestiach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Ford Tourneo

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie zablokowane w Ford Tourneo a zwłaszcza jeśli masz obawy, aby złóż siedzenie . Pamiętaj, że w takiej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub została zerwana i aby uzyskać do niej dostęp, musisz całkowicie rozebrać siedzenie swojego Ford Tourneo. Zachęcamy albo do tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie wymienić cały mechanizm, albo udać się do specjalisty, który łatwiej przeprowadzi usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Ford Tourneo

Druga możliwość przednie siedzenie zablokowane w Ford Tourneo jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz mieć odpowiednią pozycję za kierownicą lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Ford Tourneo:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Ford Tourneo, jest to, czy na prowadnicach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie odkryjesz żadnych obcych przedmiotów, może to być niestety przyczyną silnika fotela. Przede wszystkim zweryfikuj za pomocą manometru czy jest dobrze zaopatrywany w prąd i jeśli taka jest okoliczność, to prawdopodobnie trzeba będzie to zmienić.

  • Generalnie w takiej sytuacji chodzi tylko o ciało obce, które dostało się na jeden z dwóch prowadnic zablokowanego siedzenia Twojego Ford Tourneo. Zweryfikuj więc dokładnie oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować Twoje miejsce. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt użyty do wykonania systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Zablokowane tylne siedzenie Ford Tourneo

Na koniec skupimy się na drugiej części naszej strony z treścią tylne siedzenie przyklejone do Twojego Ford Tourneo w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w podobne systemy, jak przednie siedzenia, a najczęstszym problemem, o którym możesz wiedzieć, jest nie można złożyć tylnego siedzenia Twojego Ford Tourneo nie więcej. Najczęstszym problemem są systemy otwierania, które są oparte na zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Ford Tourneo, często jest to kabel, który wychodzi z szyny. Sprawdź, czy możesz sam go założyć, ale często dostęp do systemu jest łagodny i wymaga wezwania specjalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zaklejona w Ford Tourneo, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszymi treściami, aby pomóc Ci to naprawić.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Ford Tourneo, przejdź do naszej kategorii Ford Tourneo.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Ford Tourneo?
Ссылка на основную публикацию