Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Porsche Cayenne na swoim miejscu

W tym artykule porozmawiamy o problemie, który jest frustrujący, ale niezbyt znaczący. Oczywiście w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza, czy trzęsącej się jednostki silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie na Porsche Cayenne sama w sobie nie jest dość znacząca. Niemniej jednak może to uniemożliwić skuteczną instalację w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wjadą jednym z boków Twojego Porsche Cayenne, nic ważnego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, najpierw skoncentrujemy się na przednie siedzenie zablokowane w Porsche Cayenne , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie przyklejone do Porsche Cayenne

Więc zaczynamy treść tego artykułu na siedzenia przyklejone do Porsche Cayenne w przypadku przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy czy pasażera sprawa będzie w przybliżeniu taka sama, zwrócimy uwagę na dwa różne problemy, niemożność złożenia siedzenia, a następnie jego przesunięcia do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Porsche Cayenne

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do Porsche Cayenne a konkretnie jeśli masz problemy z złóż siedzenie . Pamiętaj, że w takiej sytuacji trudno będzie samodzielnie rozwiązać problem. W rzeczywistości, ogólnie rzecz biorąc, jest to kabel systemu, który wyszedł z prowadnicy lub który się urwał i aby uzyskać do niego dostęp, musisz całkowicie zdemontować siedzenie swojego Porsche Cayenne. Zachęcamy albo do tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie zmienić cały system, albo udać się do specjalisty, który szybciej przeprowadzi usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Porsche Cayenne

Druga możliwość przednie siedzenie przyklejone do Porsche Cayenne jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz mieć odpowiednią postawę podczas jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Porsche Cayenne:

    Pierwszą rzeczą, którą należy zweryfikować po zablokowaniu elektrycznego fotela w Porsche Cayenne, jest to, czy na prowadnicach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie znajdziesz żadnych obcych przedmiotów, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zaopatrzony w prąd, a jeśli taka jest okoliczność, prawie na pewno będzie trzeba go wymienić.

  • W większości przypadków w takich okolicznościach jest to tylko kwestia ciała obcego, które znalazło się w jednym z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego Porsche Cayenne. Zweryfikuj więc uważnie oba slajdy, nawet mały przedmiot może zablokować twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Zakleszczone tylne siedzenie Porsche Cayenne

Na koniec, w drugiej części treści naszego artykułu, skupimy się na tylne siedzenie przyklejone do Twojego Porsche Cayenne w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same systemy, co przednie siedzenia, a najbardziej ogólną sprawą, o której możesz wiedzieć, jest brak możliwości złożenia tylnego siedzenia Twojego Porsche Cayenne nie więcej. Najbardziej ogólną sprawą są systemy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Porsche Cayenne, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Zweryfikuj, czy możesz sam umieścić go z powrotem na stronie, ale często dostęp do systemu jest delikatny i będzie wymagał wezwania specjalisty. Jeśli masz inne elementy, które sprawiają Ci problemy, takie jak maska ​​zaklejona na Porsche Cayenne, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszymi treściami, aby pomóc Ci to naprawić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Porsche Cayenne, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Porsche Cayenne.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Porsche Cayenne ?
Ссылка на основную публикацию