Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Subaru Impreza w pozycji

Dzisiaj porozmawiamy o problemie, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. Prawdę mówiąc, w przeciwieństwie do przeciekającego wtryskiwacza lub trzęsącej się jednostki silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie na Subaru Impreza sama w sobie nie jest bardzo ważna. Nawet jeśli może to uniemożliwić prawidłowe zamontowanie w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Subaru Impreza, nic poważnego nie nadchodzi. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, najpierw skoncentrujemy się na przednie siedzenie zablokowane na Subaru Impreza , a następnie, w drugim kroku, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie przyklejone do Subaru Impreza

Więc zaczynamy tę wytyczną na siedzenia przyklejone na Subaru Impreza przy scenariuszu przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera problem będzie mniej więcej ten sam, skupimy się na dwóch różnych kwestiach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Subaru Imprezy

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone na Subaru Impreza a zwłaszcza jeśli masz obawy, aby złóż siedzenie . Zdaj sobie sprawę, że w takiej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. Generalnie jest to linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub urwała się i aby się do niej dostać trzeba całkowicie zdemontować siedzenie Subaru Imprezy. Zalecamy wykonanie tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie zmienić cały mechanizm, lub udać się do specjalisty, który szybciej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Subaru Impreza

Druga możliwość przednie siedzenie przyklejone na Subaru Impreza jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz mieć najlepszą pozycję za kierownicą lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca.

  • Fotel elektryczny zablokowany Subaru Impreza:

    Pierwszą rzeczą, którą należy zweryfikować po zablokowaniu fotela elektrycznego w Subaru Impreza, jest to, że na prowadnicach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie odkryjesz żadnych obcych przedmiotów, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź, czy jest dobrze zaopatrzony w energię elektryczną za pomocą manometru i jeśli tak jest, prawdopodobnie będzie musiał zostać wymieniony.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tej sytuacji jest to po prostu problem ciała obcego, które umieściło się w jednej z dwóch prowadnic zablokowanego siedzenia Twojego Subaru Impreza. Dlatego dokładnie sprawdź oba slajdy, nawet mały przedmiot może zablokować twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zakleszczone tylne siedzenie Subaru Impreza

Na koniec, w drugiej części naszych wytycznych, skoncentrujemy się na tylne siedzenie przyklejone do Twojego Subaru Impreza w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same mechanizmy, co przednie siedzenia, a najczęstszą rzeczą, o której możesz wiedzieć, jest brak możliwości złożenia tylnego siedzenia Twojego Subaru Impreza nie więcej. Najczęstszą sprawą są mechanizmy otwierania, które opierają się na zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Subaru Impreza, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz sam włożyć go z powrotem na stronę, ale często dostęp do mechanizmu jest łagodny i wymaga wezwania specjalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zaklejona na Subaru Impreza, nie wahaj się zasięgnąć porady na naszej stronie treści, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Impreza, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Gdzie znajdę bezpiecznik klaksonu w Subaru Imprezie ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector